Unde se vind cele mai bune si sigure GSM?

o solutsie ar fi sa lucrezi la nokia :smile: am intilnit un ciuvak care lucreaza la nokia shi care avea minimum 8 mobile, unul, sau cel putsin unul dintre care inca nu este pe piatsa :smile:
 
kedd said:
o solutsie ar fi sa lucrezi la nokia :smile: am intilnit un ciuvak care lucreaza la nokia shi care avea minimum 8 mobile, unul, sau cel putsin unul dintre care inca nu este pe piatsa :smile:
Kedd aici tu deacum makaroane pe ureche pui...
 
da mai coolgreetings - unu nu era pe piatsa ! :)
shi ciuvaku lucra asupra soft'ului pentru acel mobil....
 
eu ash sfatui sa nu fitsi zgircitsi shi sanu va grabitsi cu cumpararea la mobile. sa stirngetsi bani shi sa va ducetsi la vreun dealer oficial sau chiar la operator (voxtel/moldcell) pentru a cumpara mobil cu tot cu conectare.

in primul rind este destul de sigur ca mobilul ii nou shi in stare buna. in al doilea rind garantsia de obicei este cu mult mai mare ca la vinzatorii mai mici (1-3 luni) - un an este regula, i think. plus la asta probleme mari nu trebuie sa apara cu replacement shi cu repararea.

dar, factorul negativ este pretsul (~15% mai scump)
 
cine shi ce parere are

salut la toata lumea shi las sa spui cine shi ce parere are despre mobilele de lasiemens in special c 45 shi s 45
shi daca mai stie cineva pe la preturi se mai dau pe aici pe la noi Chisinau am in vedere
 
Patani mie imi pare ori voi va abateti de la tema din cin in cind, despre unde poti cumpara un telefon: Eu am o mare preactica in mobile si cred ca unde nai cupara pe stotlocul sun unele si aceleasi deoarece ele sunt aduse doar vreo 2 din Polisha, Rominia, Rusia,etc. Si decit sa dai cu 15% mai mult dute la vreun magazin de prin centru, sau este un magazin putin mai la vale de USM (Voxtel)
BR :ciupos:
 
Back
Top