Valencia - Bayern

deci patani shi patanshi

Bayern forever, Valencia fornever :smile:

bravo nemtilor, eu cred ca au meritat sa cishtige, macar ca au cishtigat la penalty...
partida in general era putin lenta fara tare multe emotii, mai multe emotii erau in primele 15 min de timp adaugator...dar in total mi-o placut mult

sincer ac milan
 
Urit, urit, urit!!! Fuuuuuuuu! A zis aici un bade ca o sa fie asa... Ni-i scirba sa vorbesc... Provocati-ma cineva!
 
Desi nu atit de rumos ca finala UEFA, pot sa spun intradevar ca Bayern a meritat victoria din meciul de aseara :smile:
Valencia o papat bataie buna :grin:
 
Woo, pehotinetz, atent la expresii. "nu atit de rumos ca finala UEFA". Pe linga finala UEFA, asta o fost finala Ligii Handicapatzilor. Trei penalty-uri ca-n povesti... Mai ales al treilea. Frumos o facut Jancker... O impins mina lu' Carboni in minge... De Zahovic ce sa mai zic? Un mare zero. Sa recunoastem, o lipsit mult Adrian Ilie. Poate el facea ceva frumos. Pe linga figurile nonconformistului Canizares. Iaka'ista ii portar adevarat! Dupa mine, el ii omu' meciului si cel mai tare portar din lume. Peace!
 
a fost diferit de cel a cupei UEFA, dar a shi avut un acoperamynt logic: totushi e finala Ligii Campionilor.. shi s-au yntylnit echipe ce au pierdut trofeul anii precedentzi . Deci fiecare yl dorea pentru a acoperi durerea(mai ales Bayern-ul), deci s-a jucat prudent(yn mare parte a meciului).Shi apoi echipele de natura lor nu-s ofensive deloc.
Dar yn ceea ce-l priveshte Adrian Ilie, prea mult se ashteapta de la un lenesh: da cyteodata joaca bine shi foatre bine , dar deseori..... Acum el nu mai este cel ce a fost: s-a afirmat shi gata
 
a fost rau jucat: faulturi, lipsa a frumusetsii de joc...
ce sa zic. nu m-a impresionat...
dar Bayern e Bayern :smile:
 
Nenea Leppard, eu am motivele mele pentru care nu-mi place Valencia. Unul din ele e faptul ca consider ca Carew e un jucator nulitate!
 
Uh, a zrea... Mie mi-a placut, desi prioritate in fata mea au jucatorii tehnici. Omu ista are un fizic impresionant. Astea-s regulile fotbalului "modern", ce sa faci... Ma mira ca asa jucator nu joaca ca pivot ci pe banda... People are strange...
 
eu cred ca Valensia a meritat cupa, dar ce sa-i faci asa e viata fotbalului, azi castigi maine pierzi. Bayern nu a facut mare treaba ci fortuna ia tinut in palme.
 
eu zic ca s-a intimplat ceea ce trebuia sa se intimple.. Bayern a meritat trofeul, chiar daca al treilea penalty era cam discutabil.. oricum , cu el ori fara el, tot nemtzii au avut sa castige...
eu mi-ai amintit miercuri de dragostea (intr-un fel)pe care o aveam pentru nemti in 96...
sunt intr-adevar o forta...
chiar daca un brazilian rateaza, nemtii tot marcheaza:)
iar Zahovic este intr-adevar zero.. ciuvak, dar nu prikolinii...
Si nu cred ca prezenta lui Adrian ilie schimba ceva.. sa fim seriosi.. ala e mai mult accidentat decat pe teren.. si numai revine, nici nu se incalzeste si iar se accidenteaza.. mai bine ar sta pe forum:)
 
Vroiam sa zic ca a lipsit sclipirea sa, tehnica si inspiratia... Normal ca nu avea sanse... Asa doar Mendieta a facut ceva... Asa sint latinii in comparatie cu germanii... Dau gol si se calmeaza...
 
Back
Top