VAMA VECHE vine la Chisinau!

zop, get lost, nu esti tu acel (acea) care sa-mi ofere lectii de romana.
Ma impresioneaza sarguinta ta cu care imi cauti greselile de exprimare.
 
nu'ti ofer eu tie nimic, ai mai vrea tu...
ti'am atras doar atentia ca te'ai exprimat gresit...
si nu era nimic de cautat, ca era primu post...si batea la ochi
mai ia cartea in mana :wink:
 
s-o futut vama veche blea.... o fost concert pan la 11 jumate shy de-am aishtea de la VV yshi acordasera instrumentele shi caroce iese Roshka shy o dzys ca autoritatzile au interzis desfashurarea de mai departe a concertului...shy nafiga am ashteptat eu de la ora 7 acolo?
 
:te tai: :iaka amu: :te_tai: :mad tota: :nukem: :matrix: :matrix2:
nu ma intereseaza cine e de vina.
macar bine ca am ajuns in piata pe la 9 si 30 :D
oricum, taaaaare vroiam vama veche.
si
oricum, ziua a fost buna, nu mi-am stricat dispozitia de la asta. pur si simplu imi pare rau :-?
 
mie mi-i indiferent. puteti si sa nu va aruncati. tinetiva de manute si va urez un viitor exceptional de minunat impreuna :P
 
Cine a stiut sa inteleaga, a inteles. Statea Chirila gata sa cante, cand a venit un idiot de politai (ala mai mare pe politia municipala, Corduneanu, se pare il cheama), care urla la Chirila ca-i rupe strunele daca se atinge de chitara. Chirila cred ca i-ar fi traznit o chitara peste chelia aluia, doar ca Fender-ul despre care era vorba face cam 2 mii de dolari.
Eu cred ca si asa a fost tare misto. Mie in speta mi-a placut Cezara, care avea un fund de nu-mi mai trebuia decat 50 de grame.
Eu sunt aproape sigur ca Rosca va readuce Vama Veche si totul va fi cool. Asa ca nu disperati. O laba va poate salva daca cumva nu va gasiti linistea:)
 
chiar daca pozitia mea referitor la ppcd e deja cunoscuta, mi se pare regretabil ce s'o intamplat...
JOS COMUNISTII !!!!! :evil:
 
parere despre cezara: mi-a placut cum au cantat... ynsa cezara nu prea shtie sa dirijeze cu ei, ori ca are prea multe emotzii, ori e cam sarita de pe fix... adica isterica... mi-o prut rau ca lumea mai mult o scandat la blondy shi akcent decat la cezara, snails...
 
ce shi snails au cantat in piata? shi eu nu i-am vazut ? de vama veche tac, ca asta, in general, e absurd: sa stea chirila la 2 pashi de mine shi sa nu cante... bai, prea multe dezamagiri pt o singura zi... vashe nu suport 14 februarie :-x ... cele mai aiu.rea lucruri mi se intampla de ziua asta in fiecare an :evil: punct! m-am enervat tipa :)
 
Back
Top