Virgin-el, Virgin-ea

baieti nu va faceti griji pentru noi.... noi avem cap..... mersi ca ne acordati atata atentie......
sunteti atat de draguti(uneori).pupici!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D
 
negru said:
da fetelor ascultati-l pe Radu, ramaneti vergine pana la moarte...

ei... n-am avut eu in vedere "pina la moarte", pur si simplu sa nu se grabeasca, sa nu se lase amagite (mai ales pentru fetele pentru care conteaza ca primul sa fie si cel cu care ea se va casatori).
Chestia cu fetele e ca la dinsele ceea ce stricat va fi nu se va mai putea repara niciodata (n-o sa poata intoarce timpul inapoi ca sa repare greseala).
Cine are nevoie de ne-virgine ?
 
Da eu privesc virginaitatea ca un factor mai mult psihologic decit fiziologic..... Si in caz ca deranjeaza, dar ai vointsa sa-l invingi poti sa fii si virgin/a dar sa te comportsi si sa aratsi ca un maestru in arte sexuale.... :D
 
virginitatea e intr-adevar mai mult un factor psihologic.....
fiecare astfel isi creeaza anumite pareri si conceptii si astfel incepe viata sexuala atunci cand crede de cuviiinta, cand este pregatit pshilogic, cand este sigur de partener.
 
1.nu are importanta daca este la 16 sau 21 de ani, cand crezi ca doresti si poti-fa-o 8) .. insa totusi exista o limita de varsta, nu stiu daca iti pierzi virginitatea la 12 ani cum te simti, daca cineva stie, let us know. ..
2.virgini el, virgin ea- combinatie despre care spun thanks god i didnt go through:) ....
 
Se spune ca toate inceputurile sunt intr-un fel grele. Atunci "virgin-el, virgina-ea" trebuie sa fie ceva fantastic de hazliu. Evident, ei nu se vor tavali de ris doar daca ambii s-au indopat de vodca cu cola... :crazy:
 
ei apu daca nu vreu........ atunci Nu VREAU........
credeai ca la vazul raspunsului tau voi alerga din urma sa-ti spun ca m-am razgandit sau ce?
 
AlbiNutza si Joker:Parca am fi la o cursa de cai in care unul alearga dupa altul.... :P
Ce e...................? Va place sa calariti? :la razbo:
 
Lika said:
AlbiNutza si Joker:Parca am fi la o cursa de cai in care unul alearga dupa altul.... :P
Ce e...................? Va place sa calariti? :la razbo:

Din doua, una..:
Ori le place sa calareasca. ori le place sa fie calariti.. :lol:
 
Back
Top