Visuri spulberate

DEEPY said:
Da iaca eu cind visez :wtf: , visez ca cad de la balcon :x !! Shi mor! dar nu imi voi pune scop in viatsa de a cadea de la balcon!

mah deepy...aici lumea vorbeshte de visurile vietzii, nu de acele visuri pe care le visezi in fiecare noapte..:)
sau poate visul tau de o viatza e sa cazi de la balcon?
 
Bun, dar eu visez la o fata frumoasa, la o casa shi la o mashina krutaia, la multa sanatate shi fericire, shi la mults bani, la 2 copii: 1 baiat la care sa stea fete imprejur shi sa fie un renumit chitaris care sa cinte intr-o formatsie de Death sau death - grind!
 
pai pentru DEEPY tot ce a scris el e kiar vis spulberat.....de unde "fata frumoasa" care a vre sai nasca un metalist nirvanist mititel care peste vreo 15 ani sa cante in formatia the Death? si de unde mashina krutaia?

asta ar fi posibil numa daca ar fi el Brad Pitt sau aista .,..hmmm....Tom Cr....
 
Hmy...
sunt destul de multe fete kare yi ympartashesk gusturile muzikale...shi sunt shi frumoase...shi mai rasarit la kap..
mashyna krutaya... daka o sa munceaska destul pentru asta...
o sa o aiba...
prin urmare... totul depinde de vointza...
 
visuri spulbere........super am placere cind am asha visuri, cind ma trezesc dimineatsa si-mi zic Doamne bine ca e vis shi nu realitate :D
 
Melania said:
asta ar fi posibil numa daca ar fi el Brad Pitt sau aista .,..hmmm....Tom Cr....

Dar de unde shtii ca nu is Brad Pitt sau Tom Cruise?? Daca seman la ei tare mult?? :D
 
Nu renunta la visuri,
caci daca ele mor,
Viata e doar o pasare cu aripele frinte,
Ce niciodata nu se va mai ridica in zbor

lanston Hughes
 
Back
Top