Vreau sa omor...

Melania

Moderatoare sexoasa
..sa ucid...

ati avut vreodata aceasta dorinta? sau ati ajuns vreodata in situatia in care erati atit de furios, sau enervat sau suparat....sau nu mai stiu cum...ca sa vreti sa uciditi persoana care va adus in asa stare?

...mie mi sa intimpolat ieri.....trebue sa recunosc.....ma uitam la acea persoana si ma gandeam ca daca as faceo.....as faceo foarte foarte "tandru" :lol: incet....de ce? finka de cativa ani buni....exact asa de "tandru" imi omoara nervii acea persoana....

poate nu e normal si nu e sanatos....dar vreau sa intreb ...mai are cineva asa feelings-uri?
 
Pun pariu ca pe mine ai fi vrut sa ma uicizi. :)

Eu nu am avut stari de astea, eu de obicei vreau sa dispar (fara sa comit suicid) - shi chiar "dispar"... - uneori ajuta... ;)
 
Doamne lia...ai fi printe ultimele persoane pe care mas apuca sa omor.....asa ca .....mai asteapta putin... rindu e prea mare...esti cam pe la urma!!!!

...mam gandit si eu ca daca as disparea posibil nas mai simti dorinta asta sadika de a face pe altcineva sa dispara.....dar nu ajuta.....tot parca imi vine sa gatui pe cineva!!!
 
SHi cei care te iubesc, shi cei care te urasc (presupun ca e vorba de asha ceva, ca doar nu ai sentimente atatd e puternice pentru o simpla vacutza sau un boushor de pe strada, care te enerveaza pentru ca e prost/proasta!) depind energetic de tine. Sau, oricine ar fi tipii care te enerveaza, fie ca ishi descarca energiile negative asupra ta, fie ca sunt "vampiri", tot "disparitzia" e cea mai mare pedeapsa pentru ei... Asha cred eu acum... Maine, cine shtie... :roll:
 
Melania said:
..sa ucid...

ati avut vreodata aceasta dorinta? sau ati ajuns vreodata in situatia in care erati atit de furios, sau enervat sau suparat....sau nu mai stiu cum...ca sa vreti sa uciditi persoana care va adus in asa stare?

poate nu e normal si nu e sanatos....dar vreau sa intreb ...mai are cineva asa feelings-uri?
Ts-ash spune ca e normal ce simtsi tu spre exemplu eu tot am asha senzatsii acum 3 ani shefa imi suge tot singele din mine shimi usca totsi nervii imi vine citeodata s-o arunc in sus shi sa n-o mai prind :evil: asha ca nu retrai credema ca nu ieshti numai tu care ar vrea pe cineva sa distruga
 
Melania said:
...mam gandit si eu ca daca as disparea posibil nas mai simti dorinta asta sadika de a face pe altcineva sa dispara.....dar nu ajuta.....tot parca imi vine sa gatui pe cineva!!!
eu nu cred ca acea persoana care te scoate din sarite merita asha onoare ca sa moara de mina ta :) purshi simplu inainte de-a face acest lucru gindeshtete bine merita s-o faci sau nu 8)
 
da dear pieri odata tot acei care ma calca pe nervi....si le doresc asta nu ka as fi rea, dar din cauza ca merita!
 
eu prefer atunci cand sunt foarte iritat...sa tac...tacerea ucide....si apoi il vad pe cel care e cauza iritarii , enervarii mele cum se uita chioras, cu frica...si se teme..si atunci e victoria mea....fac schimb: iritarea mea pe frica si incertitudinea lui....merita....
 
Lol! Interesanta tema... te pune pe ganduri... de ce psihoanalistii nu sunt apreciati la noi in tara?! Se pare ca unii au nevoie disperata de un tratament minutios... pana nu devin cazuri pierdute... :-?
 
lelaina said:
Lol! Interesanta tema... te pune pe ganduri... Se pare ca unii au nevoie disperata de un tratament minutios... pana nu devin cazuri pierdute... :-?

asa e forumu asta.....cu fel de fel de lume......mai sanatoasa mai bolnavioara.....de toate avem, ca la magazin.....insa, lelaina....stiu eu un forum.....unde se aduna doar lume selecta.....unde toti inainte de inregistrare sunt testati la capacitati de dsoara administratoare :lol: ...unde se scrie ca la carte si se tine cont de cenzura.....si unde cu siguranra nu gasesti asa teme penibile ca asta....

sati arat drumu spre-colo?
 
vitalic spinceana said:
la noi psihoanalistii insisi au nevoie de tratament.
Vorbesti din propria-ti experienta?

Melania said:
asa e forumu asta.....cu fel de fel de lume......mai sanatoasa mai bolnavioara.....de toate avem, ca la magazin.....insa, lelaina....stiu eu un forum.....unde se aduna doar lume selecta.....unde toti inainte de inregistrare sunt testati la capacitati de dsoara administratoare ...unde se scrie ca la carte si se tine cont de cenzura.....si unde cu siguranra nu gasesti asa teme penibile ca asta....

sati arat drumu spre-colo?
Ai, nu-mi zi ca nu ai trecut testul! Vrei sa vb cu dra administratoare? Poate te lasa sa si scrii nu doar sa citesti p'acolo? :lol:

Si sa nu ne abatem de la tema... Nu-ti e frica ca dorintele astea a tale sa omori ba pe unu, ba pe alta... ar putea sa-ti induca niste dedublari de personalitate... si apoi skizofrenie?! :wink:
 
sa stii ca e o mika problema cu trecutu testului pe acolo....tre sa te dai in genunki in fata dsoarei cu pricina, shap te pui ca ei ii mai place sa mai sufli pe alocuri.....si decat asa.....mai bine delok.....cat despre cititu si vizitatu acelui forum "angelik"......patetica presupunere draga mea.....numi sta in fire sa ma murdaresc de rah.at!

aaa......si despre dorintele astia cemi mai zbintuie prin cap.....daca nu teai fi axat sami scrii un mesaj rautacios ai fi observat ca nu numai mie imi apare asa ceva ...deci...e un fenomen destul de raspindit.....asa ca nu mai e cazu sati faci griji.....tulburati la cap ca tine no sa ajungem!
 
Nu-mi zi ca te-ai suparat ca am indraznit sa presupun ca stii atatea amanunte despre celalalt forum din cauza ca-l citesti! :D Ca nu de alta, da amus ma vad in lista ta neagra... desi, nu cred sa am onoarea sa ocup un loc de frunte... dar, stii vorba "paza buna trece primejdia rea"? :ciupos:

Apropo, care mesaj rautacios ai in vedere?! :roll: In unul nici macar nu te-am avut in vedere, iar in celalalt te intrebam poate ai vreun sfat util pt cei ce sunt napaditi de aceleasi dorinte... Nu ai? Bun. Intrebari nu mai am. :D

A fost o placere sa discut cu tine. :zzz:
 
cit e de excitant sa privesti cum se zgiriie una pe alta ca mitzele in calduri fostele surori-de-cruce :D
 
Vorbesti din propria-ti experienta?

inclusiv....vorbesc in general..am impresia ca psihonalistii insisi sunt bolnavi...de scientism..si uneori ei au nevoie mai mult de lecuire decat pacientii....reciteam zielele astea ken keasy" zbor deasupra unui cuib de cuci" si ma gandeam la asta....
 
Eu o sa va omor pe toti (exceptsie Gigolo), si atunci o sa intelegeti ca: nafiga voi va enervati, suparati si distrugeti de la nimicuri! Mel, eu tsin mult la tine si nu pot sa cred ca tu ai placerea sa-ti strici capusorul cu gynduri negative.
Pe cei rai cu tine pur si simplu eliminai din gyndurile si viatsa ta. Ei nu te merita draga mea!
 
astai firea umana, vio....nu suntem perfecti....cat de mult nam incerca sa ne tinem reci si calmi in unele situatii si fata de unii oameni......nu tot timpu izbutim.......posibil apare acel instinct animalic....de a ti sugruma inamicu......dar pina la urma aste ne deosebste de jivine.......ne abtinem fizic (bine ca sunt si exceptii), dar e mai imposibil sa te abtii psihologic.....

da..poate gandurile astia is destrugatoare.....dar cum tiam mai zis,.....in asta si consta firea omului.....
amu....daca ar fi altfel....am fi zei.....!
 
Am avut un vis ciudat candva...se facea ca aspiram la titlul de " a doua femeie criminal in serie "...si visul a durat vreo 2 saptamani :hahaha:
 
Back
Top