Vreu comp

A bai Black ni-o zas un user moldonet ca daca ai cumparat de exemplu un hdd de 100S shi la anu vrei de 120S ap tre mai dai hddu de 100S shi sa mai dai inca 20S shi il ei pe ashela de pe 120S :demon:
 
Caroce la noi in contora sunt monitoare de toate natiile, shi pot spune ca cele mai super sunt SONY. /Docazano v practike/
Fiindca chiar shi clientii ishtea de CTX pun trubci de Sony, asha-ca Sony rulezzzzz
 
Ion_tm, dar pretul, adica raportul pret/calitate, ce zici de o comparatie dupa acest criteriu? :grin:
Stii cit costa un sonya de clasa CTX PR711F? :smile:
 
mai mult, Sony in ultimul timp parsiva stau cu nr-ul de bracuri, trebuie sa te vipendresti tare cand iei un asa monitor, sa ti uiti ghini.
CTX-utile tari, n-am ce spune, cand io alegeam am ramas dar la 2 candidaturi, CTX vs Samsung, io insa m-am oprit la Samsung si nu-mi pare rau...aprope deloc :smile:

ps. sa nu luati monitoare cu garantzie mai putina de 2 ani, ideal ar fi minim 3 ani

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Black pe 30-03-2002 23:40 ]</font>
 
La general, monitoarele nu prea fac probleme ...
Pur si simplu deobicei el este partea ce-a mai scumpa dintr-un comp ....
 
apropo, io cand cautam monitor pe IXBT am gasit destul de multa info, dai un search in conferinta la monitoarele dorite

si p-tru acei ce nu shtiu de site, http://www.ixbt.com unul din cele mai bune situri pe IT
 
Adresa sa vii sa-l ei, ia shi hatru...

Athlon 1200, 256 RAM, CTX 711, 40 GB WD, Geforce MX/MX 400, Sony 400 shi FDD shi cam atat daca am uitat sheva ap zicetini, eu va ascult. :zzz:
 
atat

atat pot spune cel mai tare din lume este thunderbyrd! s-au facut teste peste teste! este fara indoiala cel mai bun , bate tot, apoi este amd duron, si apoi pentiumurile! interesati-va si o sa vedeti ca am dreptate!
 
vreau sa-mi fac si eu upgrade, de la pentium 225 mmx, ram 64, hdd, 1,6 gb la un thunderbird 1000, geforce 400mx 64 sdram, 128 ram, hdd 20 gb,etc. Plus un optical mouse si un sound card cu niste boxe bune. Cam cat m-ar costa????????Si unde e cel mai bine sa-ti faci upgrade-ul??????la care firma?????
 
pai

din chisinau nu stiu dar stiu ceilalti, iar din bucuresti, acorp, deck, ultra pro!mai sunt si altele!era sa uit de flamingo! si de best computers!dar astea sunt cam ofticante!
 
Back
Top