Web Money

Sincer .. nu prea cred in asta ca nu ma folosesc...
Da din cite shtiu aceshti bani nu-i poti primi...
Ex... Faci ceva p-u in site... iti da 100$ web-money...apoi ii poti cheltui tot pe site-ul lor...
 
webMoney e o chestie extrem de interesanta si daca te gandesti bine si folositoare. Problema e ca este folosita foarte atent, orice chestie ce tine de bani a fost intilnita de oameni cu retinere, va dati seama de ce...

Dar, am citit undeva ca la noi in Md este un punct de transformare a webmoney in lei md si invers...
Este doar o chestie de timp pina cand aceasta bariera va diminua si lumea va incepe activ sa-i foloseasca...pina atunci mai citim SF books

apropoPalPay e o chestie analogica cu radacini peste ocean
se aude ca degraba poate si ebay va lucra cu aceasta systema...mai asteptam pin atunci..mai citim
 
cu paypal au fost destul de multe probleme. daca te uiti pe internet gasesti o multime de situri antipaypal; o multime de lume se plinge de fraude sau pur si simplu neatentii crincene din partea lor si dupa asta echivocare de la asumarea responsabilitatii... se misca insa destul de rapid si deacum intradevar om vedea ce si cum...
 
1.webmoney ii stuka tare buna... la momentu dat... initial era in proect ca in caz de sheva ei aveu sa dispara cu banii...dar vazind ca au un succes mare (tarile rusia, kazahstan...tarile balti4e..etc) lucreaza mai departe ..si destul de bine... in moldova este un punct de transformare...si chiar ni-i interesant care is rastzenshile la baieti.... dar... oricum in moldova sint unitati care lucreaza cu asta...
2vado: cum sa-i faci? :) ... nu-i tare greu... sint multe site`uri care propun diverse "treburi" pentru care primesti WM... poti sa-ti zic numa ca cine cauta gaseste ... incepind de la dinsele - terminind cu comenzi perosonale, adika cum ti-as spune eu "dute la mine pe site ..fa o inregistrare si iti dau 0.10wm pe dinsa"... stuff like this...

2. paypal...anypay...e-gold..ez-cash...evo-cash...netteller...firepay - webmoney ii doar o sistema analogica de plati pe internet... cu plusurile si minusurile ei.... fiecare cu slabi4unele ei :)
e-bay lucreaza demult cu paypal.... cu toate astea cam o luna in urma a fost terminat procesu de akizitionare a paypal de catre e-bay... si respectiv nu mai lucreaza cu billpoint ...suxx...

3. daca te uiti pe internet gasesti multe site-uri anti microsoft...anti andrei gheorghe... treaba asta intotdeauna o sa existe....
o multime de lume se plinge de fraude? - shhhhit happens ... vrem si noi o bucata de piine...
apropo paypal are un sistem de securitate (sa-izic AI) tare bun...poate aproape shel mai bun...
nu se misca destul de rapid de ieri... paypal lucreza de vreo 6 ani parca... si are peste 30mln (sau 90 iaca nu tin minte) de useri... inkipuiti-va citi bani fac ei .....

that`s all...
 
hahaha, citeste mai atent ce tre sa faci pentru acei nenorociti 2.10$/zi

Ei platesc 1 cent pentru fiecare site vizitat de tine sau de referalii tai. Tre sa ai foarte multi referali daca vrei ceva sa se miste.
 
daca referalii is cei care si-eu creat cont inregistrandu-se de pe linkul care l-ai lasa pe md.net nu cred ca o sa ai mare succes.

De fapt, am vrut sa zic ca pentru a avea succes in asa ceva trebuie sa pierzi foarte mult timp initial. Sa-ti faci un site in care sa reclamezi chestia asta si apoi sa aduci trafic pe situl tau. Eu personal cred ca sunt metode mai eficiente de facut bani pe net.
 
m_c_B;208749 said:
e bataie de joc sa-l lasati sa abereze pe deteiner.

se pot spune multe lucruri din lipsa de informare..in special pt tine iti destainui o taina...e ft simplu,intri pe google si cauti c te doare...Bux.to este unul din cele mai veki site-uri care se okupa ku asa ceva,si pe linga el mai sint o multime siteuri de incredere..ramine doar sa le gasiti..si sa le puneti si pe forum ,cred ca lumea nu o sa va judece pt asta
 
deteiner;208760 said:
se pot spune multe lucruri din lipsa de informare..in special pt tine iti destainui o taina...e ft simplu,intri pe google si cauti c te doare...Bux.to este unul din cele mai veki site-uri care se okupa ku asa ceva,si pe linga el mai sint o multime siteuri de incredere..ramine doar sa le gasiti..si sa le puneti si pe forum ,cred ca lumea nu o sa va judece pt asta

bai ,nu bate capu.
din iunie 2007 inseamna vechi?
intra tot pe google si intreaba-l de saitul tau si de "scam" .
ramine doar sa gasesti forumuri cu moderatori morti si idioti care sa te creada...
 
numai extensia .to cita incredere inspira :))
Ceea ce priveshte bani pe net, eu am reushit sa fac oleaca pe pariuri de fotbal.
Kiar la cote extrem de mici(shi deci shanse mari de cishtig) poti sa faci mai mult de 63$ pe luna.
 
Back
Top