World Cup '2002

MI l-am cumparat din Austria(sterreich) cu 65 de .... c-am scump dar cred ca merita pentru echipa germaniei... :)
shi sa stii ca este in tocmai ca al echipei germaniei....nu vezi nici o diferenta!
 
Macaronarii s-au dus sa manance pizza!

ITALIA-COREEA DE SUD 1:2 :roll:
bai da italienii au pierdut ca-n filme. desi tineam cu ei, jocul lor m-a facut sa fiu trup si suflet cu correa.iaca baietii au alergat si au muncit numai asa cum ei stiu. si intr-adevar hidding a facut minuni. eu cred ca datorita lui s-a calificat aceasta echipa. bravo lor.
Forza Senegal!
ce ziceti de o semifinala anglia-senegal? :crazy:
in finala eu stiu deja o echipa-GERMANIA. deoarece joaca balack la ei imi plac, nu de alta! :)
 
cind am venit acasa si era scorul 1-0, min80, am crezut pentru moment ca voi ghici si eu un scor in optimi la TEMPO. Pusesem 1-0 1-1 si 2-1 pentru italieni.

In cele vreo 25-30 minute vazute, am vazut doar o echipa ce dorea victoria: Koreea si nici nu-mi pare rau ca nu am ghicit scorul, coreenii au meritat sa invinga.

A! Da! Am mai vazut si un arbitru cu o mutra tipica de melkii julik, care i-o cam suierat pe italieni. La f
aza cu Totti nu pot spune sigur ce a fost, oricum nu 11m. Si, parerea mea, daca italienii aveau sa mai inscrie cumva, golul ar fi fost anulat pe offside. Poate asa e si normal? :D
 
ce ma bucur pentru plecarea acasa a italiei, poate le mai scoate din cap ideea de invincibili.
am trecut in Sferturi cu urmatoatele echipe:

Meci Data Ora Echipe Stadion
57 21 iunie 9:30 Anglia : Brazilia Shizuoka
58 21 iunie 14:30 Germania : SUA Ulsan
59 22 iunie 9:30 Spania : Coreea de Sud Gwangju
60 22 iunie 14:30 Senegal : Turcia Osaka
 
CM2002

As spune ca cineva era tare interesat ca Italia sa plece acasa. Am urmarit cu atentie toate echipele si am impresia ca sensul direct al jocului nu mai exista. Vad doar interese politice si financiere.
Am vazut eliminarea lui Totti : e injusta! Celelalte goluri, daca le privesti din alte puncte de vedere, o sa vezi ca nu avea sens sa fie anulate.
Corleone zicea ca daca italienii bateau nca un gol, el era sa fie anulat.
De unde concluzia ca interesele au urcat deasupra jocului.
 
England - the Champion!!!

Shii cu voi way? Anglia o sai rupa pe brazilieni cum io rupt shi pe Argentina, Anglia nu e Costa-Rica sa le bati 5 goluri, si atacul ar fi mai solid... Stiu ca au sa urmeze 1001 de urlete "Au jucat urit", insa nu cred ca e cazul...
Germanii in general nu meritau sa ajunga nici la barajul cu Ucraina, bycii...
Cineva acolo spunea ca Belgienii shi Danejii strica spectacolul in fotbal, mai bine ati privi la nemti, 100 de faulturi mici pe minut, cum sa joci cu pi#@%ii iestea...
Italia - :oops: daca spaniolii au trecut ca prin urechile acului cu acea tactica prosteasca de a bate un gol shi a tine scorul, apoi italienii sau ablamit kankretna, shi de vina nu e numai arbitrul shi jucatorii, dar shi antrenorul, mama lui....
 
Bion nu mai sudui atata...
Despre germania nu sunt de acord cu tien de loc...
Nu trebuia sa ajunga la baraj?
Baietii joaca bine.. chiar il au shi pe golgeterul CM2002 Klose care a dat cele mai multe goluri!
 
Stiu ca poate ma gresesc dar nu stiu de ce o simt pe Turcia in finala
Iaca nu stiu care cea mica sau mare, dar daca ajung in finala mica o castiga, daca in finala mare o pierd
 
Unii vad Turcia, altii se bat cu pumnul n piept pentru Germania (cred ca ntelegeti de ce - fiecare are motivele lui), dar cine s-a gndit la USA?! Ea tine lumea n minile ei... Nu vreau sa intru n politica, dar ziceam ieri ca sensul jocului nu mai exista.
 
Back
Top