World Cup '2002

coolgreetings said:
Ura.........!
Astept cu nerabdare meciul de vineri........ sa vedem ce ne ashteapta!

cool: nu meciul de vineri , dar cel de simbata si de duminica
Finala mica va fi simbata iar Marea Finala va fi duminica.
 
Ce pronosticuri aveti baieti?

Eu personal vad clasamentul final astfel:
1. Brazilia
2. Germania
3. Turcia si bineinteles Coreea care si asa cu mult favoritism a ajuns in semifinale.
 
Eu cred ca asa ekipe plictisitoare ca Germania sau Italia nici nu trebuiesc admise la campionat. Deamu mai bine Corea.
 
Kofi said:
Eu cred ca asa ekipe plictisitoare ca Germania sau Italia nici nu trebuiesc admise la campionat. Deamu mai bine Corea.
Bai eu nu-i inteleg pe oamenii ca shi tine.......Bai daca mai sunt shi aceste tari plictisitoare atunci ce sa ma zic de celelalte?
 
A vazut vreo doua meciuri ale Coreei... shi deacum gata........
Corea in primul rand nu este tara cu traditie de football..... insa Italia, Germania, Brazilia......... ash putea spune ca au asha o traditie!
 
Cervantes said:
Ce pronosticuri aveti baieti?

Eu personal vad clasamentul final astfel:
1. Brazilia
2. Germania
3. Turcia si bineinteles Coreea care si asa cu mult favoritism a ajuns in semifinale.


nu bre...iata clasamentul:
1.Germania
2.Brazilia
3.Turcia
4.Coreea

asa va fi!!!
 
coolgreetings said:
A vazut vreo doua meciuri ale Coreei... shi deacum gata........
Corea in primul rand nu este tara cu traditie de football..... insa Italia, Germania, Brazilia......... ash putea spune ca au asha o traditie!

Pyna la urma, sa recunoashtem ca acest campionat a facut putzina ordine yn clasamente si ne-a deskis pytzin ochii. A demonstrat yn primul rynd ca tre sa mai uitam de traditzii. Caci campionatele nu se cyshtiga prin traditzii, ci prin efortul depus pe teren si prin capacitatea de a descifra secretele fotbalului modern. Relativ modern. Nu mi-a placut nici mie Coreea. Dar respect echipa asta din simplul motiv ca a fost o echipa-instrument care i-a adus pe italieni, portughezi si spanioli cu picioarele pe pamynt. Si, uitynd de, zic eu, micile favoruri din partea arbitrilor, a fost o echipa foarte disciplinata. Nu accept robotizarea jocului, dar daca marii antrenori numesc asta evolutzie, asha sa fie. Iar yn ceea ce priveste erorile de arbitraj, sa mai taca italienii, ca nu synt kiar erorile de arbitraj hotarytoare. Italia era considerata o super fortza a fotbalului. Ce a devenit daca un simplu gol anulat yi poate opri. I-a oprit cineva pe brazilieni??? Dupa eliminarea tympita a lui Ronaldinhio de exemplu... Ce meci! La finalul partidei, unicul lucru pe care l-am zis a fost Acasa drashilor! A fost adresat geniului din Essex numit Beckham si colegilor lui, carora li se cam lasase nasul yn jos.

Brazilia - Turcia a mai arata o data ca turcii nu synt mai prejos decyt super tehnicii jucatori brazilieni. Yn orice caz cu germanii cre ca obtzineau un rezultat favorabil. Ma rog, Brazilia a meritat sa joace finala. Iar Ronaldo a renascut. Asta ma bucura yn mod deosebit. De dorit sa-si mai schimbe pricesonu si sa se transfere yn Spania. :wink:
 
Din realitatea fotbalistica:


Матч Россия-Бразилия:

Бразильцы думают: "нафига мы с этой Рссией всей командой играть будем? Выставим Рональдо, пусть он и играет" Так и сделали. Рональдо - на поле, а сами - в кафе.

Возвращаются из кафе, смотрят, а счёт 1:1. Они Рональде и говорят:"Ты чё, дурак? Не мог у России выиграть?".

А Рональда отвечает: "Да я б и выиграл, но меня на десятой минуте с поля удалили"
 
Perfect:

pe acest site nu este recunoscuta kirilica, iar pe forum.md nu sunt recunoscute semnele diacritice. Ce prostie. Oare e asa de greu sa se rezolve o astfel de problema?

Pacat, e un banc tare care are efect dorit doar in cazul in care e spus in rusa.

Domnilor moderatori si designer, insist sa se rezolve problema cat de curand. Nu ne limitati in exprimare.
 
Bai sait-ul acesta nu permite sa se scrie ceva in limba rusa deci shi este normal ca sa nu poata descifreze limba rusa...... ma bucura faptul acesta!

Turcia a castigat in fata Coreei!
Ce gol... in primele 11 sec :lol:
 
Imi pare rau, coolgreeteings, ca te bucura constrangerea si limitarea. Oricare nu ar fi atitudinea ta fata de rusi sau de limba rusa, nu trebuie sa-ti doresti si sa te bucuri de un asemenea lucru. In locul tau as regreta, doar si din motivul ca nu am reusit sa citesc un banc de nota 10.
Cu respect, Cervantes.
 
Pai sa stii ca nu ma intereseaza bancul de nota 10 caci eu oricum nu l-ash fi citit...Shi daca totushi vrei ca cineva sa-l citeasca poti sa scrii lucrul acesta pe un alt forum ce permite caractere ruseshti...
Deja mai bine solutioneaza lucrul acesta cu administratorul "Dune"

Ura astazi se incepe finala.... Oarece cine va fi in fomrma mai buna?
 
Back
Top