www.flashmob.md

Radu

Member
www.flashmob.md
nu stiu daca s-o mai discutat aceasta tema... eu prima oara de flashmob am auzit cu vreo jumate de an in urma la euronews cin o avut loc prima actiune flashmob in america.
La noi o aparut aceasta miscare de vreo citeva luni si din cite imi dau seama trebuie sa fie pricolina sa participi... o fost cineva ?
 
Bai, Radu, stii ce inseamna flashmob? Esti parte dintr-o turma mare cu care n-ai voie sa skimbi nici 2 cuvinte... Vezi mare prikol in asta? :wtf:
 
Of shi ma mai cumareste pe mine asha ceva ... la ar trebui numite site ashe www.numele.md shi daca tare or vre sa scrie in rusa atunci sa mai adauge la urma un \ru ca e o dezordine totala in .md ista!
 
a fost cineva la astfel de yntruniri?

am vazut o data la TV ca undeva prin anglia este un astfel de joc unde oamenii yshi dau yntalnire yn orash fara sa se vada shi sa se cunoasca shi fac sex yn locuri publice, acolo unde s-au yntseles sa se yntalneasca, indiferent de faptul daca mai sunt oameni pe acolo sau nu. apoi fara macar sa se yntrebe cum yi cheama se despart shi merg fiecare yn treaba lui shi nu se mai yntalnesc niciodata.

cred ca tre sa ai mult curaj sa faci asha ceva, mai bine zis putsine mintsi yn cap.
 
Catch said:
a fost cineva la astfel de yntruniri?

am vazut o data la TV ca undeva prin anglia este un astfel de joc unde oamenii yshi dau yntalnire yn orash fara sa se vada shi sa se cunoasca shi fac sex yn locuri publice, acolo unde s-au yntseles sa se yntalneasca, indiferent de faptul daca mai sunt oameni pe acolo sau nu. apoi fara macar sa se yntrebe cum yi cheama se despart shi merg fiecare yn treaba lui shi nu se mai yntalnesc niciodata.

cred ca tre sa ai mult curaj sa faci asha ceva, mai bine zis putsine mintsi yn cap.

...am vazut si eu asa ceva pe TV, dar nu era in Anglia, ci in USA si nici pomina de sex, tot nu era... :D
 
Radu said:
La noi o aparut aceasta miscare de vreo citeva luni si din cite imi dau seama trebuie sa fie pricolina sa participi... o fost cineva ?

Nu stiu daca noua o sa ne fie pricolina, dar stiu ca americanii mare fun au din aceasta... :lol:
 
Back
Top