www.gandulmatei.md

Cred ca trebuia inregistrat si domainul cu 'i', nu doar cu 'a'.


p.s. cred ca nu e bine sa-ti scrii acolo adresa in plain text, scrie macar "user at domain dot md", sa fie mai putin spam.
 
da, nu m-am gandit la varianta asta cu spamul :)
oricum, cred ca nu va fi o problema prea mare faza asta cu "i"... daca Gandul Matei ii cu "â", atunci asa si scriem :)
 
"â vs î" e o problema actuala. Multi scriu cu 'â' doar "român" (si derivatele), mai ales aici in MD (asta depinde de virsta omului, i.e. de perioada in care a avut disciplina 'limba română' si de prof - care putea fi old-school sau new-school).

Nu cred ca formatia are inamici, insa eu daca as fi concurent, as inregistra domainul cu 'i' si as pune acolo pr0n banners :evil:

Sunt sigur ca se vor gasi oameni care vor intra acolo, daca au primit adresa 'by voice' de la cineva. Nu numaidecit sa fiu un concurent, poate ca sunt un prankster cu mult timp liber (-:
 
gr8dude;209614 said:
p.s. cred ca nu e bine sa-ti scrii acolo adresa in plain text, scrie macar "user at domain dot md", sa fie mai putin spam.
Nu e kiar plain text, e protejata de un cod Javascript. Adresa nu e vizibila daca nu ai Javascript enabled.
 
Back
Top