www.slejka.com

mie imi place colectsia de poze, Doomie :grin:
dar simt ca trebuie de facut ceva articole mai lungi la fiecare poza.
 
lol
imi pare sincer rau pentru acei oameni care nu inteleg ce e aia gluma

shi te rog, nu o face pe patriotu (sau 'patrioata' - um vrei :smile: - am creat site-ul pentru a ne destine shi a comunica, dar nu pentru a asculta nishte predici despre faptul ca nu avem viitor, shi ca nu vedem ceva luminos in fatsa noastra, ci doar raul de pe lumea asta, samd

noi nu suntem atit de pesimishti in viata - dimpotriva, credem ca vom reushi ceea ce ne propunem sa facem
iar pentru acei rauvoitori care vor sa ne ia coroana de spini de pe cap - back up! noi shtim cum sa ne descurcam fara de sfaturile celor mai "mari" ca noi in plan "spiritual" (asha cred ei)

PS: sper sa fie clar ca nu incercam sa promovam nimic prin pagina aia. A fost pusa pe web pentru acei carora le este dor de mutrele celorlalti. Ce shi cum se face pe forumul nostru (care, prin definitie, nu prea este public) deja e alta treaba - daca tu crezi ca toti acei ale caror cuvinte le-ai citit sunt o exceptie de la regula, atunci face the reality: go walk on the streets and see for yourself what the real things look like
 
baieti, faceti cunostinta cu regulamentul.
terminati discutiile si criticele personale in public. folositi va rog mesaje private.
 
poate discutam designul paginii? ar fi mai nice :smile:
apropo, eu ash zice ca nu ar incurca un preview al fotografiilor (sa fie cam de 50x50 aproximativ)
Doomie ce zici?
 
design nu-i. yi machetare a textului. usability goleak. nica informatzie interesanta nu-i pusa. structura saraka. eu cred ca slejka traji mai mult la titlul de pagina personala (yn cazu de fatza putem s-o botezam colectiva pentru ca tipa participa mai multa lume al crearea ei). nu pre ai shi analiza yntrynsa. doar de fotografiile numa... caroce, a doua oara n-ai shi cata pe site-u ista!
webmasterului: pune sheva fotce erotice! asta a sa ajiute! nishi design nu trebu.
 
nici nu am zis ca este ceva mai mult decit un homepage simplishor :smile:

pur shi simplu vroiam opiniile despre foto :wink:

cit despre erotica - well, hm, we will think about it :wink:
 
Alteia - daca e sa ma gindesc mai bine, noi avem un aparat digital shi, cu invoirea ta, facem un site plin de poze erotice cu tine (shi poate noi pe alaturi) :smile:
ce zici?:)
 
it seems that the lonely american village madwolf's in has made him anxious for some hot Moldovan chicks :smile:
 
bazar sa shiba! pyna la urma numa fotografiile mele erotice vor fi yn stare sa ridishi traficu spre saitutsu ista... voi cred ca n-o sa trebuitzi... sa nu stricatzi cumva afacerea!
 
your fantasies are about to come true, madwolf :smile:

Alteia - eshti in Chisinau cumva? daca nu, cind vii? :smile:
 
Back
Top