www.subsol.anturaj.md

BuRn

New Member
vad ca toti isi arata creatiile.... am sa incerc si io - c-o arat pe cea mai [dupa parerea mea] nereusita pagina a mea....ma rog de o criticati...

p.s. este prima pagina care am facut-o in php...si este ultima unde am folosit at^tea culori :)).
update nu s-a facut din momentul deschiderii...
 
ce as putea sa spun, nu prea multe...pagina in sine nu este rea de loc, dar eu as merge pentru o schimbare radicala a designului fiindca multi de acum, inclusiv eu, s-au saturat total de efectele folosite de tine in titlurile rubricii, este deja ceva obisnuit, ceva ce nu mai provoaca placere ochiului cum poate o facea pe timpuri cind nimeni nu folosea chestia data...ex-siteul Doxyterra se folosea predominant de acelasi element dupa care a trecut oleaca de timp si eu schimbat directia...

mai navighez si cum gasesc ceva interesant dau de stire :smile:
 
si poate, daca ai minte un 'update' sa faci atit navigatia cit si viteza de navigare mai rapida, fiindca chiar pe conectia care cind am vizitat siteul tau lucra ca ceasu (de pe soundarena de exemplu tragea cu 100kbs! pe secunda minimu) la mine chestiile cu wallpaperile se incarca greu, de acord ca poate e si vina serverului dar ai putea sa mai usurezi siteul in privinta graficii cumva...
 
eu am fost pe situl asta si navigarea este total confuza. nu stiam pe ce sa apas, si unde. eu as spune ca daca faci butoanele in stinga, si apare lista, atunci ori pui imaginile in lista, pentru ca primul lucru care l-am facut e am incercat sa apas pe ceva din lista, si numai dupa 5 minute ni-am dat seama ca ai categorii in partea dreapta.
fa totul in acelasi loc daca se poate.
 
Burn,
Eu nu shtiu nish o brinza in programare si pentru mine php suna a careva denumire de shampon insa pe pagina am fost si ash zice ca e destul de ok, daca ai mai incerca doar sa re-aranjezi un pic ceea ce ai acolo. Apropo, un update la Erotica nu ar strica deloc :wink:
 
Back
Top