zile de nashtere

Zopp.....nu nu mai este chiar asa.....eu cand eram in Chisinau....la 1 septembrie eram frumos imbracar (in costum, la cravata) si cu vreo 5 buchete de flori pentru profesori :hehei: .....sa vezi ce fun de mare mai este....mai ales ca iti revezi toti prietenii....fun....fun....fun....
 
Ce-i cu tine vio ?
Cat despre prieteni..stii cool. eu cu prietenii din clasa m-am vazut fara sa merg la scoale...restul nu ma intereseaza.
 
Ma duc cam rar..bazar nu-i, dar nici chiar asa...da la 31 mai nu ma prea duc...mlea nah*i ei zic tot timpul ultimu sunet daca peste 3 luni va fi iarashi primul :wtf: nonsens...da iaca anul ista ma voi duce...caci e chiar ultimu 8)
 
zopiryon said:
Ma duc cam rar..bazar nu-i, dar nici chiar asa...da la 31 mai nu ma prea duc...mlea nah*i ei zic tot timpul ultimu sunet daca peste 3 luni va fi iarashi primul :wtf: nonsens...da iaca anul ista ma voi duce...caci e chiar ultimu 8)
Nu se stie daca este ultimul...i-a seama sa nu ramai clasa :hehei: :P
 
zopiryon said:
Apu daca nu stii...si scrii prostii ?

La tine cool cand e primu sunet ?

Numai nu zice ca'l astepti ?
Serios, il astept.....numai ca la noi nu este asa de frumos primul sunet ca acolo in Moldova....insa nu importa...abia astept sa se inceapa scoala!
 
:wtf: :wtf: :wtf: ce poate fi frumos in ziua din care trebuie sa te trezesti in fiecare dimineata si sa mergi la liceu si sa auzi cum niste tontalai care se numesc profesori...vorbesc prostii ?
Eu nu te inteleg :wtf:
 
zopiryon said:
:wtf: :wtf: :wtf: ce poate fi frumos in ziua din care trebuie sa te trezesti in fiecare dimineata si sa mergi la liceu si sa auzi cum niste tontalai care se numesc profesori...vorbesc prostii ?
Eu nu te inteleg :wtf:
Intelegi....eu la scoala nu ma duc ca sa invatz ci sa ma distrez!
 
mlea da iaca esti kon4enay....daca vrei sa te distrezi...du-te la disco be o bere, trage un joint, fute vre-o jita austriaca....nahren sa te duci la scoala...eu iaca la scoala ma simt bine...dupa ce ma...jointuez :lol:
 
zopiryon said:
mlea da iaca esti kon4enay....daca vrei sa te distrezi...du-te la disco be o bere, trage un joint, fute vre-o jita austriaca....nahren sa te duci la scoala...eu iaca la scoala ma simt bine...dupa ce ma...jointuez :lol:
:hahaha:
In primul rand nu imi place ca le-ai numit pe austriece "jite". Nu toate, insa sunt si fete super aici in Austria. Sa zicem asa: eu ies in orash(Vienna) numai cu padrujile p!zdoase ale Viennei! Adica.....atunci cand ies in oras cu vreo padruga din Vienna nu imi este rusine...ci ma mandresc intr-un fel ca se afla langa mine. De altfel....eu niciodata nu ma plimb prin orash cu o fata care nu-mi place!
La vreo Discoteca super, inca nu am voie sa ma duc....deoarece nu am 18 ani, insa ma mai duc din cand in cand la P1 (o discoteca chiar in centrul Viennei)
Joint-uri nu fumez......
"Fute vreo jita austriaca"------hmm......asta deja vine la timpul lui......nu grabesc niciodata lucrurile......si sa stii ca bine fac......
Scoala in Austria este fun total...nu se aseamana nici pe aproape cu ceea ce este in MOldova!
 
mlea o jita esti tu si inca una de asta mare grasa, puturoasa si zabaloasa...nu te ma VAYBY atata ca ma zaibesti deamu' !!!

Scoala nu TREBUIE sa fi fun...dar daca este inseamna ca paniatno cu Austria si Viena ta...la noi nu e fun ci gruzneak...da la noi vashe in tara e gruzzzz....
 
zopiryon said:
mlea o jita esti tu si inca una de asta mare grasa, puturoasa si zabaloasa...nu te ma VAYBY atata ca ma zaibesti deamu' !!!

Scoala nu TREBUIE sa fi fun...dar daca este inseamna ca paniatno cu Austria si Viena ta...la noi nu e fun ci gruzneak...da la noi vashe in tara e gruzzzz....
lol......ce sa-i faci? Lumea se dezamageste in mine, insa mie imi este in p***...cel mai principal sa nu se dezamageasca familia mea de mine...si inca doua persoane care nu fac parte din familia mea......
La mine in Vienna scoala este super...fun....fun!
 
Zopi, cu mine totul e bine. Doar ca atunci cind te vazusem mi-ai parut destept. Imi pare rau ca trebuie sa-mi schimb parerea.
Nu te supara!

Insa cool e baiet de treaba, cu mintea la locul ei.
 
Back
Top