zile de nashtere

ehhhh, vio.....tarmazesc eu....am scris in lok de 21 - 24.....sorry....

si de fapt......e 22!!! nu incerca sa intelegi, mai bine cufundo in sarutari pe Fox....ca doar se stie ce pupacioasa inraita e ea!!!
 
Mel, nu du lumea in eroare :wink: ca DE FAPT m-o facut mama ca azi, da niste babe proaste m-o scris ca mane :crazy: Mama ma felicita pe 21!

Vio, mersi! :) Si yo te pup!
 
Nuuuu, tu ai scris ca "de fapt e 22"....... da 22 e pe hartie, din prostie. Fakticeski e 21.... `ntseleji? :crazy:
Nu mai am mult si ies din P.M. :hehei:
 
:hahaha:

O, Cool, m-ai dat o portie sanatoasa de veselie, tu ai inteles cel mai "corect" ce am vrut eu sa spun! :lol:

Mel, pai fireste ca a fost p.m.mele, principalul ca s-a inteles ce am vrut sa spun :wink:
 
Ha,ha,ha...
chiar pot sa leshin de atyta rys. Aci m-am convins ca lumea citeste foarte atent ceia ce scriu altii.

Fox, mama mea ca si tine e scrisa in documente ca i-ar fi ziua de nastere cu o zi mai tyrziu.
Eu azi am avut ocazia sa beau, sa fi citit de diminieata ca e ziua ta ziceam macar "Sughit bun la Fox".

Poate pyna seara beau eu in cinstea ta!

Pacat ca nu pot sa-ti arat pe viu cyt de pupacioasa pot fi eu!
:sarut: :sarut: :sarut:
 
Multumesc, Vio! (inca o data) :D

Eu shtiu mai multa lume care-i scrisa in alta zi. Si mama mea e nascuta primavara, dar e scrisa in august ( :wtf: )
 
Azi e ziua de nastere a fratsiorului meu. Se face mai mare, are deja 17 ani.
Eu am impresia ca el mai intra pe forum si citeshte cyte ceva.
Daca va vedea, scriu aici ce nu prea pot spune:

"Stefanel, sora ta te iubeste mai mult decyt crezi tu, si-i pare rau cynd te ciarta, si-ti doreste din tot sufletul ei tot binele din lume. Sa ai parte de tot ceti doresti, si cyt voi putea te voi ajuta, cel putin cu o ocara! :D "

:sarut: :sarut: :sarut:
 
Melania said:
FOX....tra la la la la ...AZI E ZIUA LU FOX!!!!!

La MULTI SI BUNI ANI!!!!

sorry Foxic da pe 21 eram plecat, numai azi am dat pe la zile de nashtere...no lutshe pozna chem nikodga

Felicitari,Felicitari,Felicitari,Felicitari,Felicitari si inca odata felicitari

lliubea negru :D
 
vio said:
Azi e ziua de nastere a fratsiorului meu. Se face mai mare, are deja 17 ani.
Eu am impresia ca el mai intra pe forum si citeshte cyte ceva.
Daca va vedea, scriu aici ce nu prea pot spune:

"Stefanel, sora ta te iubeste mai mult decyt crezi tu, si-i pare rau cynd te ciarta, si-ti doreste din tot sufletul ei tot binele din lume. Sa ai parte de tot ceti doresti, si cyt voi putea te voi ajuta, cel putin cu o ocara! :D "

:sarut: :sarut: :sarut:

si pe Stefanel il felicitam, multi ani inainte :)
 
Wow, ce surpriza placuta :lol:

Negru, multumesc din tot sufletul meu cel mare :D

p.s. tot vroiam sa-ti spun ca te-ai facut tare simpaticinyi de la o vreme :wink:
 
Fox said:
Wow, ce surpriza placuta :lol:

Negru, multumesc din tot sufletul meu cel mare :D

p.s. tot vroiam sa-ti spun ca te-ai facut tare simpaticinyi de la o vreme :wink:




tu je shtii je :D
 
Back
Top