zile de nashtere

deci, eu maine e posibil sa lipsesc de pe forum si as vrea sa felicit de pe acum !
Dragi Doamne si Domnisoare, felicitarile mele cu ocazia zilei de 8 Martie !
Va doresc sa aveti parte de sanatate, succes la scoala/colegiu/universitate/lucru/VIATA sa aveti parte de dragoste din partea prietenilor si celor apropiati si sa vi se indeplineasca toate visele !
Cu un cadou revin mai tarziu ( un desen ) !
 
cadou1.gif

cadou2.gif
 
thx a lot Animal X ! :P
cel mai receptiv baiat de pa forum!
celelalte felicitari unde-s???????????? undes ceilalalti oameni care ard de nerabdare sa ne felicite pe noi? :lol:
 
da, cool si la romantica se bat nu altceva felicitarile... da daca nus zile de nastere, crezi ca strica o felicitare cu alt motiv????????
 
Ally...este sambata astazi...iar tema de pe romantica a fost deschisa numai acuma 2 ore in urma...ce vrei? Lumea sambata si dumineaca nu prea intra pe forum!



Ah mai nu am uitat.... ieri a avut ziua de nastere GYN_TONIC...a implinit patzanu 17 anishori...haideti sa-i uram la Multi Anishori :hehei:
 
Ally...vad ca te-ai invatat repede sa folosesti culorile si marimile literelor :)


GYN_TONIC....bre unde te-ai pierdut? Parca stiu ca esti on-line!
 
cu placere GYN_Tonic :wink:

cool, eu inainte de a scrie primul meu mesaj (asta cu 2 luni fara 4 zile in urma) am studiat BBcod-ul, asa ca nu trebuie....
:D
 
da daca ai posibilitate sa intri, e imposibil sa rezisti tentatiei....e mai mult ca un drog :wink:
da daca nai de unde intra..nu intri :P
 
Back
Top