zile de nashtere

packard

dar cum sa te uitam pe tine packard!? o palina ce 80 de grade crezi ca ar merge, ca tare -i frig!(cel putin in bucuresti!) :D
 
iata ce va urez tuturor :
felicit.gif
 
aaaaaaaaaa alex

alex aka said:
si tie la muti ani si sper sa ajungi cu bine la varsta de 14 ani! :)
Alex , eu implinesc 13 pe 27 feb , anul acesta , insa pina la 14 ani mai am de visat putin ! :) :zzz:
 
da cine aici asa isi bate capul de virsta? eu nici nu vreau sa aud sa cresc, mi-ar place la nebunie sa am acum 13 14 ani, e virsta cea mai super :ciupos:
 
A propos de tema: am avut un majorat ingrozitorrrrrr... Relativ ingrozitor: departe de casa, cu banii pe sfarshite, bine ca macar prietenii imi erau aproape.
 
Nu-i vorba ca ma jalui, dar se obishnuieshte ca majoratul sa fie ceva foarte special...Pana la urma tot prietenii se pare ca sunt importantzi, in orice situatzie... sa afle si lumea la ce concluzie s-a ajuns...
 
Azi 16 februarie...cred ca ar fi trebuit sa lasati animozitatile la o parte si sa-l felicitati cu drag pe alex aka...e ziua lui si era frumos sa fiti alaturi de el...

La multi ani Alex ! :wink:
 
La multi ani Alex!!!
iti doresc mult noroc si multe mesaje :)

si multi prieteni, cum se mai spune "Druzei ne nado imeti, snimi nado drujiti"
stiu ca nu prea ai inteles, dar special pentru tine am sa incerc sa traduc
"Prietenii nu tre sa-i ai, cu ei tre sa prietenesti"

cam stau si eu prost cu traducerea, poate cineva imi va ajuta sa descifrez mai bine acest mesaj, ii voi fi foarte recunoscator :)
 
Back
Top