zile de nashtere

As dori sa-l felicit pe Aministratotul nostru Dune care si-a sarbatorit ziua de nastere 2 zile in urma, sa-i doresc numai bine, succes in ceea ce a inceput si in toate lucrurile care le planueste sa faca!!

numai bine, multa bere, multe fete si fericire

sincer negru

:naroc:
 
Sunt tare dezamagit de voi fratilor :evil:
Chiar ati uitat cu totii de Mira ? am asteptat ieri sa vad daca cineva de pe aici mai stie ca ziua ei e in 2 Martie si cand colo pauza...sa nu va mai considerati prietenii ei :crazy:

La multi ani Mira draga...sa ne traiesti si sa fi sanatoasa si plina de viatza asa cum esti tu de obicei !!!

ps : ca sa vezi ca cearta dintre noi nu ma afecteaza si nu am memoria chiar asa de scurta :wink:
 
Thanks Devil...chiar nu ma asteptam la asa ceva din partea ta :wink:
Pe langa multele buline negre ce le ai la mine iaca am adaugat si un alba :crazy:
 
the Devil, merci ca ne-ai spus.

Mirabela,
La Multi Ani!

Multa sanatate, noroc, dragoste si toate cele bune! :sarut:
 
LA MULTI ANI, Dune, cam tarzior...
shi desigur LA MULTI ANI shi tie, Mirabela...
sa aveti parte de multe multe zambete sincere.... :D
 
Sorry Mirabela, ca eu tarmazesc, dar asha-i cand modemu acasa ii strikat!!! Te felicit shi eu pe tine, mai bine tarziu decat niciodata!
 
la multzi ani, Mirabela!
DJ-ul care nu se multumeste sa mixeze piese in cluburile din Deva, dar mai mixeaza si mesaje pe forumul asa shui.
ce mai faci Mirabela?
 
Incredibil...o bucurie pe ziua de azi...a revenit flo... :wink:
Eu sa spunem ca fac bine...hai zi-mi ce mai faci tu ? Ai lipsit cam mult... :crazy:
 
Back
Top