contributia CIVILIZATIEI ISLAMICE asupra Europei

abbu;224678 said:
Hai ca mi-am tras si eu blog....
Luati pietre si veniti....


ISLAMUL AZI

si mai am doua...unul este pentru prietena mea moonasdm....cu dedicatie.....


Fata urata a islamului (de ea e vorba )

si asta desi n-am nici in clin nici in maneca cu turcia sau cu gazatii...dar situatia e amuzanta.....
sa mori de ras...azi "supravietuitorii"
au anuntat ca au bagat mana in valize si s-au ars....erau pline de arsenic de la israelieni.....
premiul nobel pentru asa o gogorita.....valiza plina cu arsenic sa se arda turcaletii.....
asa ca lea-m tras un blog la nataraii aia...

Flota natarailor....

hai ca v-am dat pe spate....
 
raya,iubitel......unde ai disparut....te-ai imbarcat pe marmara ??

au nevoie de fete prezentabile pentru islamic-show...
 
abbu;224747 said:
raya,iubitel......unde ai disparut....te-ai imbarcat pe marmara ??

au nevoie de fete prezentabile pentru islamic-show...
Cu serviciul,casa si viata.Nu prea mai e timp de net.
Nu sunt prezentabila.Sunt baba cloanta.Sorry...nu te pot ajuta cu show-ul....LOL
Cat despre imbarcarea pe Marmara,iar nu am timp.Mai bine trimit bani ceea ce si fac.
 
raya,am glumit...insa cu banii fi atenta ca sunt munciti,nu-i dai pentru Gaza ii dai pentru propaganda,pentru camere tV,pentru corespondenti si activisti platiti ca moonasdm,prietena mea si ca Hatice,alta prieetena comuna care era pe la parcul carol...(saracul rege daca le vedea...),pentrutransmisii,echipament,mancare,cafea inchiriat nave,veste galbene,masti de gaze,panouri verzi, steaguri verzi,omuleti verzi......
ma rog toata recuzita cu care se ia ochii fraierilor.
Desi ihh-ul asta e organizarie mare si a pacalit multi cu donatii;e,unii au facut chiar donatie lunara pe credit card....cine stie unde ajung banii.....
la tiparit de carti,steaguri,scoli islamice,radio islamic,site-uri de fel de fel,proteste,demonstratii,tot festivalul de cand s-au intors acasa.
asa ca la Gaza............................speranta e tot israelul sa le dea cele ce au nevoie desi nu are nici-o obligatie pentru ei...sunt copii mari,cu guvern,cu fonduri,cu ministrii sa mai puna si ei mana la treaba....asa moona ?

asa ca, habity fi atenta la banii tai....ia telefonul unei familii necajite si trimite-i un pachet sau ceva bani.....niciodata prin intermediari...
eu asa as face si fac -dar in Romania.
cele mai suspecte donatii sunt cele cel mai mediatizate...
(asta e unul din putinele lucruri serioase ce le-am scris aici)
 
Am auzit de la o egipteanca ca exista in Egipt grupari extremiste care in cazul in care o fata crestina se marita cu un musulman,o omoara pe fata.
Critica adusa femeilor crestine devenite musulmance reprezinta o dovada de ura,ce sa mai vorbim de cazul uciderii lor?
 
da,sunt garzile smereniei sau ale modestiei...ceva imprumutat din Iran..dar nu pe crestine le vaneaza,pe musulmancele care nu sut destul de acoperite,smerite si cu ochii in pamant.
crestinele de regula sunt vandute sau luate cu forta...asa cine isi mai bate capul cu soarta lor...
mai interesant e altceva,sunt mari scumpiri,se simte criza de alimente si luna asta pentr prima dara in 10 ani sotu a trimis bani acasa....
 
abbu;225028 said:
da,sunt garzile smereniei sau ale modestiei...ceva imprumutat din Iran..dar nu pe crestine le vaneaza,pe musulmancele care nu sut destul de acoperite,smerite si cu ochii in pamant.
crestinele de regula sunt vandute sau luate cu forta...asa cine isi mai bate capul cu soarta lor...
mai interesant e altceva,sunt mari scumpiri,se simte criza de alimente si luna asta pentr prima dara in 10 ani sotu a trimis bani acasa....

Ce mai faci,abbu?Eu ma duc sa pregatesc bunatati pentru seara aceasta.
Ma mai uit pe satelit unde arata tot felul de mancaruri.
Trebuie sa ma duc sa fac rugaciunea de 3asr.Lasa-i pe aceia din Iran cu treaba lor.:p
Poveste-mi ceva haios...
 
- Ce ti-e cu tehnologia asta moderna, zise un calator dintr-un compartiment de tren. Am vazut un documentar italian pe Discovery, unde arata ca la sapte dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la sapte seara, ieseau pe poarta containerele cu conserve …
- Ehei, dar in Japonia, la sase dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la ora 13, iese vagonul cu microprocesoarele pe baza de siliciu, zise alt calator.
- Eh, hai, zice romanul, uite, in orasul nostru, cam pe la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de bere si spirt, iar pe la 10 toti erau beti morti!


seara asta nu mancam acasa...dupa cum se anunta meniul,eu o sa am post particular..
 
E-MAIL-ul unui student arab foarte bogat catre tatal sau

Draga tata,

Berlinul este minunat, oamenii sunt amabili si imi place aici, dar imi este putin cam rusine sa merg la facultate cu al meu Ferrari 599GTB din aur masiv, cand toti profesorii si colegii mei vin cu trenul.

Fiul tau, Nasser!


A doua zi, Nasser primeste raspuns de la tatal sau:



Dragul meu fiu,

Am transferat 20 de milioane de dolari in contul tau. Te rog sa nu ne faci de ras. Te duci imediat si-ti cumperi si tu un tren.

Cu dragoste,

Tata.
 
Back
Top