14-ani

taina

New Member
Buna ziua la toti.Spuneti va rog cine si ce informatie detine privind cea mai interesanta sarbatorirea de implinire a 14 ani la noi in oras. Cum credeti in ce local e cel mai super sa-ti inviti prietenii ? :)
 
Stii, ma gandeam ca daca erai mai mic/a putea-i sa-ti inviti prietenii la o cafenea de inghetata(cineva mi-a spus ca s-a deschis langa Stadionul Republican o cafenea de inghetata, si tot din auzite mi s-a spus ca inghetata de acolo este foarte buna).
Acuma stau si ma gandesc ca la varsta voastra deja este plictisitor sa mergeti la asa cefenele, aveti nevoie de distractie! Ti-as propune sa mergi la o discoteca de ziua(sigur ca numai in cazul ca ai si niste bani in buzunar), nu cred ca la discoteca de noapte v-ar permite parintii sa mergeti sau chiar si bodyguardii de la intrarea discotecilor nu v-ar permite sa intrati. Cred ca asa ai putea sa-ti petreci ziua de nastere fantastic!
 
taina said:
Buna ziua la toti.Spuneti va rog cine si ce informatie detine privind cea mai interesanta sarbatorirea de implinire a 14 ani la noi in oras. Cum credeti in ce local e cel mai super sa-ti inviti prietenii ? :)

la McDonalds' :)
 
eu am idee super geniala! ii inviti acasa beti niste suc shi va uitatzi la desene animate :))))))))))))
just joking
dac faci numa intre fete/baieti ( adik dac esti fata faci difnishnic.....nus dac am scris corect ) tzelegi e fun.......dac mixt ap cel mai fain ii pi noapte s-o faci in apartament sau la disco...... :roll:
 
negru said:
taina said:
Buna ziua la toti.Spuneti va rog cine si ce informatie detine privind cea mai interesanta sarbatorirea de implinire a 14 ani la noi in oras. Cum credeti in ce local e cel mai super sa-ti inviti prietenii ? :)

la McDonalds' :)
La 14 ani? Fii serios, negru. McDs este foarte plictisitor. Nu cred ca se gasesc multi (la varsta de 14 ani) sa-si sarbatoreasca ziua de nastere la McDs ;)
Ziua de nastere ati putea sa o sarbatoriti acasa (fara parinti ;) ). Acasa totul este mai simplu, insa este foarte important ca si voi sa fiti foarte inventivi. Sunt atatea jocuri interesante pentru varsta voastra.
 
cre' ca stie de pe faces.md/?cool_g :)

da la tema - o orgie nebuna cu felurite perversiuni gen schimbarea cuplului, menage a trois, trenuletul, chupa-chups, aspirator, 5 in debara, 69 pe pervaz, cainii pe piano, solo la saxofon etc. ar fi cea mai buna solutie pentru sarbatorirea acestei varste :lol:
 
xx said:
da la tema - o orgie nebuna cu felurite perversiuni gen schimbarea cuplului, menage a trois, trenuletul, chupa-chups, aspirator, 5 in debara, 69 pe pervaz, cainii pe piano, solo la saxofon etc. ar fi cea mai buna solutie pentru sarbatorirea acestei varste :lol:

acum inteleg ca petrecerea data de mine la 14 ani...a fost ESEC total....
 
xx said:
cre' ca stie de pe faces.md/?cool_g :)

da la tema - o orgie nebuna cu felurite perversiuni gen schimbarea cuplului, menage a trois, trenuletul, chupa-chups, aspirator, 5 in debara, 69 pe pervaz, cainii pe piano, solo la saxofon etc. ar fi cea mai buna solutie pentru sarbatorirea acestei varste :lol:
xx, cred ca te grabesti. ;) Ceea ce ai scris mai sus, este pentru varsta de 16 ani.
 
ei dar daca nu vrei sa te grabesti, se poate de dus la teatrul de papusi prikindel si pe urma de uitat la povestea pentru pici mici si voinici :D
 
Melania said:
Vanessa said:
xx, cred ca te grabesti. ;) Ceea ce ai scris mai sus, este pentru varsta de 16 ani.

....ap dar am ratat si petrecerea de 16 ani....
Melania, totul este inainte. Si la 23 de ani tot ai cand, daca nu ai facut-o pana acuma!



xx said:
ei dar daca nu vrei sa te grabesti, se poate de dus la teatrul de papusi prikindel si pe urma de uitat la povestea pentru pici mici si voinici
xx, ce baiat neserios esti! Nu-ti bate joc de bietii copilasi!
La teatrul "Licurici"(teatrul de papusi din Chisinau) nu am fost de vreo 9-10 ani, ultima data am fost pe cand aveam 9-10 ani.
 
coolgreetings said:
Vani, atunci ce a fost la ziua ta de nastere la 18 ani? Ce va fi la 20? Anul acesta voi fi si eu ;)
Ce a fost la 18 ani tine de trecut. A fost interesant, insa daca eram in Moldova, cred ca era mai interesant!
Tu esti primul meu invitat la ziua mea de nastere ;)
 
xx said:
da la tema - o orgie nebuna cu felurite perversiuni gen schimbarea cuplului, menage a trois, trenuletul, chupa-chups, aspirator, 5 in debara, 69 pe pervaz, cainii pe piano, solo la saxofon etc. ar fi cea mai buna solutie pentru sarbatorirea acestei varste :lol:

da ideea tare reusita :hahaha:
eu iata la 14 ani destul de reushit mi-am fakut ziua, la discoteca, tat normal.. ( nishti prikoali tari interesante... )
da iaqa amu regret ca nu am avut ideea asta a lu xx.. ave sa shie sheva.. unic :)
 
Scoate prietenii in paduri facetsn frigarui shi trimitetsii pe parintsi acasa!!!
Va promit n-o sa regretatsi!!!
 
Back
Top