Agentii de maritat Fete Mari...

Melania

Moderatoare sexoasa
kris said:
pe http://www.ournet.md sunt 13 (!) site-uri cu fete din moldova, ukraina si rusia care vor sa se pricopseasca cu un sot din strainatate. m-am uitat si eu cine e pe acolo si am recunoscut vreo citeva fete de acolo.

intrebarea e: de ce apare acest fenomen?
 
Mel, acolo-s barbati mai multi!
Negru, atunci si-ar fi pus patsanii mutra pe internet in cautarea jumatatsii :wink:
 
Nici nu se discuta :)

Iaka eu am vazut multe mutre de italieni pe site-uri matrimoniale (cand ma invatam sa navighez pe internet :lol: )
 
Poate, ca la mutrele alea de "baryga" trebuia de atashat ceva "vesomojo" sa-ti trezeasca italienii interesu :wink:
 
Way!!! Si temi clasnaia!
Iaca eu in sfirsit v temu o sa scriu!
Aisi in Dubai, fetili din Moldova se pretuesc prosta capet!
Si is tare multi barbati BOGATI pe care ii intereseaza anume fete din former USSR. Mai ales Moldova!
Pentru ca fetele locale is cam uriti si imbla tati in paranja!
 
Io cred ca daca ar fi mai multzi barbatzi decat femei ar fi o concurentza mai mare... :lol: si in consecintza si barbatzii ar ridica standardele pe cat posibil... :D Nu-i exclus sa apuci sa vezi mai multe mutre masculine pe net... io am vazut deja... am si intrat in discutzii cu unu care mi-a parut mai deshtept...
 
KazeolNevozmojnii said:
Iaca interesant! Cum fumeili apreciaza desteptasiunea la mujisi?

....ca si la delfini.....toti spun cas destepi , dar nimeni nu poate sa o demonstreze!!!
 
cine a facut poll-ul, unde e optionul cu latino americani :lol:
In privinta Dubaiu-lui, am niste cunostinte de acolo si din Qatar.. ei cunosc fenomenul fete moldovence foarte bine, insa nu se uita prea bine la el.. adika fetele sunt "putin uzate si descardate" dupa spusele lor..... baiatul din Dubai, poate ne dai mai multa informatie pe aceasta tema.. mi-ar fi interesant.
 
Am presupus ca e deshtept dupa cuvintele pe care le-a scris si dupa poza. Intuitzia mea s-a dovedit foarte valabila deoarece ulterior am aflat ca e profesor de limba engleza... In plus, chelia lui este destul de elocventa in acest sens... Dar asta nu inseamna ca arata rau sau ca este batran... no way...
 
Deci un tip chel e un barbat destept ? :roll:

Interesant !!! :crazy:

Oare de ce atunci , se inventeaza doar lotiuni pentru refacerea parului si nici una pentru producerea artificiala a cheliei , pentru ca tot mai multi oameni sa devina astfel inteligentzi ? Ce zici , Lizuca ? :D
 
CODRIN said:
Deci un tip chel e un barbat destept ? :roll:

Nu e neaparat destept, dar posibil e ceva mai viril ca unu cu par crets (iaca mie nu-mi plac cretsoshii) :hehei:

INSA, depinde unde e amplasata chelia, daca e spre spate - e slabut in pat, caci chelia lui dovedeshte ca femeia il tot trage sprea ea cu mana......
daca e in frunte - e dovada ca femeia e nevoita sa-l impinga s-o mai lase sa-si traga rasuflarea :wink:
 
asa, cateva din mesajele de mai sus le noi edita, careva le voi sterge!!! si nu vreau nici un comentariu cu privire la acest fapt.

Kaz.Nev....te rog sa fii mai atent in formularea mesajelor.
 
Back
Top