Agentii de maritat Fete Mari...

CODRIN said:
Deci un tip chel e un barbat destept ? :roll:
Eu nu am afirmat asta!!! :x Si de ce oare barbatzii se mandresc cu capacitatea lor de abstractizare.... :-? Uite Shakespeare a fost un tip cu chelie in zona fruntzii... in fine... aci nu se discuta despre chelii ci despre agentzii matrimoniale! Si eu nu am de gand sa ma marit, am intrat in vorba cu el pentru ca mi se parea interesant, atata tot (nu mai spun ca el are deja o iubita foarte dragutza).
a propos de site-urile cu astfel de contzinut: sunt cel mai bun pont pentru un amuzament copios, PAREREA MEA! Cel putzin eu, intru pe aceste site-uri (din pashti in pashti) numai cu acest scop :wink:
 
lizofoafa said:
... a propos de site-urile cu astfel de contzinut: sunt cel mai bun pont pentru un amuzament copios, PAREREA MEA! Cel putzin eu, intru pe aceste site-uri (din pashti in pashti) numai cu acest scop :wink:
Total de acord. Am mai scris pe undeva ca prima data cand am intrat pe internet am accesat un site-u din astea (era unica adresa pe care o stiam, auzind-o intr-o emisiune tv). M-am amuzat de minune :D
 
Paziti-va de arabii veniti la studii care o gasit in moldovence niste adevarate obiecte sexuale.
Nu cred ca o gasit in voi fetelor ceva mai bun decit niste "cyrve". sigur ca le au pe moldovence de cyrve. In tarile lor de origine in care islamul e la putere nu prea gasesti acolo fete care sa faca sex inainte de casatorie. asa ca moldovencele fie ele in chisinau fete de prin camine nu-s cu nimica mai bune ca prostitutshile de peste hotare daca se incurca cu arabii acestia care numa is baga in ele p... si gata dupa asta e necesara introducerea in blocnot a inca unui compartiment la rubrica
"Fete cu care nu trebuie sa ai de-a face".
Compartimentul se numeste:
- fete fytute si lepadate de arabi si de straini in general"
 
Radu....cu tot respectu meu fata de tine...da sincer, ai zai'bit deamu jiumate de forum cu ideile tare antikyrviste...

.....lasa si fetele in pace....sunt cum sint....atata timp cat se simt bine in ceea ce fac....tu de ce sati faci nervi inzadar???

mai, bine ia si tu o carte si citeste...
 
Mel... Radu spune un adevar in lumina lui cea mai cruda... Poate cineva are nevoie sa-l auda asa cum este, ca sa poata deschide ochii....
 
lizofoafa said:
Mel... Radu spune un adevar in lumina lui cea mai cruda... Poate cineva are nevoie sa-l auda asa cum este, ca sa poata deschide ochii....

Dar o face intr-un limbaj inadmisibil de violent. Shi e adevarat ca mai bine ar pune mana pe o carte sa mai citeasca ceva, decat sa-shi deverse frustrarile shi atitudinile rasiste shi misogine pe un forum public. :roll:
 
Radu, eu te sustin!!!
Dale batae!!! :)

Oleaca v temu:
Eu cred ca majoritatea fetelor vreau sa se marite cu mujisi de peste hotare pentru bani!
Aruncati in mine cu o pataljica sini credi ca nui asa! :)
 
Salutari la toti !! Trebuie sa fim sinceri si sa recunoastem , fetele din moldova sunt cele mai sincere si frumoase femeii din lume...
 
Principes;223987 said:
Salutari la toti !! Trebuie sa fim sinceri si sa recunoastem , fetele din moldova sunt cele mai sincere si frumoase femeii din lume...

Mai lasa si pntr alte nationalitati .nu fi egoist :)
 
Nu cunosc fete din Moldova asa ca nu pot sa comentez afirmatia de mai sus...
Dar in legatura cu "agentiile" astea... cred ca foarte putine din aceste "cupluri" vor fi cu adevarat fericite intrucat vad intreaga operatiune mai degraba ca pe o tranzactie: fata (de obicei tinerica si frumusica) se alege cu un barbat (rare sunt cazurile in care este si el tanar... de frumos ce sa mai zic) => motive:
1. financiar (ea)
2. se lauda cu o femeie frumoasa (el)
De ce nu merge:
1. se plictiseste sa stea cu o persoana de care nu ii place (ea)
2. la un moment dat tre sa isi dea seama de ce l-a luat + poate sa devina gelos (el)
La noi, in tara vecina nu prea exista astfel de siteuri... Am ramas surprins...
 
Principes;223987 said:
Salutari la toti !! Trebuie sa fim sinceri si sa recunoastem , fetele din moldova sunt cele mai frumoase femeii din lume...

LOOOOOOOOOL Mda...hai ca ai spuso.Am ras pana am cazut de pe canapea. :cadere:
Intradevar moldovencele,romancele si in general femeile din estul Europei sunt frumoase dar pana la a spune ca sunt cele mai frumoase din lume cale luuuunga este.
 
KazeolNevozmojnii;62011 said:
Way!!! Si temi clasnaia!

Aisi in Dubai, fetili din Moldova se pretuesc prosta capet!
Si is tare multi barbati BOGATI pe care ii intereseaza anume fete din former USSR. Mai ales Moldova!
Pentru ca fetele locale is cam uriti si imbla tati in paranja!
Asta sa o crezi tu ca araboaicele sunt urate.Localnicii din Emirate au toti situatie materiala buna si ca atare si femeile lor,nu sunt ele in paragina.In rest emigrantii care sunt colo la munca posibil sa le umble femeile prin paragina.Grea viata in Dubai daca nu faci bani buni.
Femeile de origine araba sunt considerate printre cele mai frumoase.Habar nu ai tu.
Si poate nu stiai ca ce e frumos pentru tine poate e urat pentru altul si viceversa.Sau ai intocmit tu codul si criteriile universale de frumusete?
Nu ne putem caca in gustul omului nu?
 
Agentii de maritat Fete Mari... ..........
Sau agentii Mari de maritat fete
Diferenta intre fetele romance,moldovence sau bulgaroaice si fetele din tarile arabe este ca primele arata ca au viata,au fata mobila,traiesc,au pe "vino-in-coace",celelalte sunt mai mult masti,cu grija sa nu calce stramb, sa nu se vada parul, sa nu mearga inaintea barbatului,sa nu cumva sa nu fie masa gata.....tot timpul arata supuse si incordate.
Moldovencele cand vin sotii acasa intai ii invita in pat si pe urma la masa......dupa ce si-au scos iubitii pe usa din spate....
 
abbu;224325 said:
Agentii de maritat Fete Mari... ..........
Sau agentii Mari de maritat fete
Diferenta intre fetele romance,moldovence sau bulgaroaice si fetele din tarile arabe este ca primele arata ca au viata,au fata mobila,traiesc,au pe "vino-in-coace",celelalte sunt mai mult masti,cu grija sa nu calce stramb, sa nu se vada parul, sa nu mearga inaintea barbatului,sa nu cumva sa nu fie masa gata.....tot timpul arata supuse si incordate.
Moldovencele cand vin sotii acasa intai ii invita in pat si pe urma la masa......dupa ce si-au scos iubitii pe usa din spate....
Ai atat de multe prejudicii incat te rezumi la araboaicele musulmane,care nu toate sunt asa cum le descrii tu aici.Cu araboaicele crestine cum ramane?Ia mergi tu in Liban sa vezi acolo femei de sta matza in coada.Le lasa pe moldovence in urma cu ani lumina.
Am eu o prietena care gandea exact ca tine,pana am luato cu mine intr-un concediu in Kuwait,Liban si Siria.A ramas masca cand a vazut femei musulmance si felul lor de trai si a fi ce nu corespudea deloc cu impresiile ei.
Iar felul cum descrii tu musulmancele este jignitor,ca si cum am fi niste legume oropsite,fara vlaga si bucurii in viata,sclave idioate si paranoice.Nu ti-e rusine sa vorbesti astfel de noi?

Iar chestia cu scosul amantului pe usa din spate este o virtute sau ceva de lauda in opinia ta?Te mai miri de ce romancelor li sa-u dus veste de femei usoare si chiar curve in lume.Ia vino tu in Canada si spune ca esti romanca.Doar daca esti mai in varsta nu vei trezi suspiciuni.Daca esti intre 18 si 28 de ani te intreaba imediat la club de striptease lucrezi sau daca esti prostituata.De ce ? Pentru ca aici cluburile astea sunt pline de romance.Am patit eu pe pielea mea asta si multe alte romance pe care le cunosc.Toate am fost intrebate cel putin o data de cand am venit aici daca suntem animatoare.
Ete ce lauda aduci tu romancelor,ca curvarisesc pe la spatele sotilor.
Ma tot gandesc cum de sa insurat arabul tau cu o femeie care numai balarii are de spus la subiecte despre arabi,musulmani si islam.Aaaaa...e crestin sau ateu.Cum nu mi-am dat seama....grea de cap mai sunt.Trebuie sa fie de vina faptul ca sunt obsedata sa nu mi se vada parul si fie ciorba gata,de aia gandesc mai incet.Na...is musulmanca ce sa-i faci.
 
Scumpa mea.......scrim aici sa ne distram....daca iei lucrurile in serios esti pierduta....
Sper ca intelegi unde suntem............
 
abbu;224332 said:
Scumpa mea.......scrim aici sa ne distram....daca iei lucrurile in serios esti pierduta....
Sper ca intelegi unde suntem............
Am alte lucruri de facut cu timpul meu dacat sa il pierd pe vreun forum facand afirmatii aiurea numai asa ca sa ma aflu in treaba sau sa ma distrez.
Daca vreau sa ma distrez am hobby-uri in viata reala.Daca tot dedic cateva minute din timpul meu ca sa scriu cateva randuri pe acest forum,macar scriu ceva cu substanta si cu un rost.Altfel nu vad de ce m-as obosi.
Si normal ca iau in serios opinii precum ale tale despre femeia musulmana pentru ca vorbesti la modul general si asta nu e corect.
Ce ar fi sa ma apuc si eu sa scriu ca romancele sunt niste curve materialiste care umbla aproape in fundul gol pe strada,nu au moraluri,se culca cu cine apuca pe unde apuca,etc....dupa care sa afirm ca scriu asta ca sa ma distrez si nu trebuie nimeni sa o ia in serios.
Daca tu te distrezi pe seama noastra hai ca m-oi distra si eu pe a voastra sa vedem ce iese.
 
Nu este nevoie,ne distram si singure,la romance si in special la moldovence,cautatul unui papa lapte,unui bosorog sau unui arab,cateodata un evreu sau un japonez este sport national..........
Stiu....lasa-ma sa ghicesc,tu te-ai maritat din dragoste la prima vedere..........
Dupa tine vin eu,
Dar ce facem cu restul ?,
Cu toate gasculitele care la prima hartie de 100EU care o vad in portofel,vor deja sa se marite chiar daca trec la paganism...
Nu vad ca islamul aduna lucruri prea de calitate daca ma uit la fufele cu care vin in vizita prietenii lui barbatu-meu,toate crestine cu gand de islamizare......
Sa vezi la ele fandoseala,ca crestinismul e asa si pe dincolo,ca a gasit adevarata credinta,o fi gasit-o daca are 30 de cm....
 
Back
Top