Amintirile...

J

jawa350

Guest
Scrieti cele mai frumoase care v-au marcat pe toata viata,daca le aveti.
 
Ori eu am inteles gresit, sau aici discutam despre amintiri din dragoste?
"Amintirile ma chinuiesc, amintirile ma rascolesc, nu mai rezist"
Tocmai canta cantecul asta la mine!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: ciofu pe 2001-05-27 05:59 ]</font>
 
cind mi-o venit ideea sa sar de pe malul celalalt la vadu-lui-voda in apa (unde sari de pe mal abrup foarte inalt - cit vreo 3-4 etaje) si cind am simtit ca-s viu si c-am ramas in viata si ca-s in apa in afara oricarui pericol si ca pot inota inapoi pe malu cu plaja de la v-l-v o fost cel mai fericit moment din viata... nici nu stiti ce fericire o fost... o fericire care am simtit-o in tot corpu :grin:
 
eu l-as ruga pe jawa350 sa clarifice intentia sa inainte ca noi sa raspundem. vorbim despre dragoste?
 
Madwolf eu cred ca daca Jawa350 a deschis subiectul asta aici la "Romantica" atunci se referea la asta.
Sartoris, sa-ti raspund la intrebarea ta: nu, nu ma chinuiesc nici un fel de amintiri acum. Totul e ok.
 
:smile::) dara nu-i interesant.. :smile:
glumeam...
Eu asta in gluma am spus..dar ma bucur ca nu suferi si acum...ca Queen...:sad: saracutza de ea !
 
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Eu asta in gluma am spus..dar ma bucur ca nu suferi si acum...ca Queen...:sad: saracutza de ea !
[/quote]

da ce a patit?
 
se mai intimpla din pacate. :sad:
Si eu mai n-am murit de dorul nunuia dupa ce ne-am despartit....dar a trecut.
Si acum totu le ok...
SI imi dau seama acum...ca degeaba mi-am pierdut nervii,cind ma gindeam la el.(dupa despartire !
 
Sartoris, eu iti "multumesc" desigur ca-ti faci "griji" p-tru "suferintele" mele dar stai linishtita ca totul ii bine shi foarte bine chiar shi ma "descurc" shi fara "suportul" "altora"...
 
vai, cat de brusc, domnisoara queen. oamenii iti vor binele, ba chiar iti iau apararea iar dumitale nimic recunostinta? :smile:
 
Back
Top