Australian Grand Prix

...nu cred ca exista vreo echipa in F1 unde sa fi mai neclara relatzia 'lider-secund' decat in BMW. Atit RS cat si JCM sunt foarte buni si egali ca clasa, valoare iar ralph e si mai experimentat si cu rezultate mai mari. Asa ca...
Eu sezonul trecut nu prea am vazut pe cineva sa-i faca mai mari probleme lui Mischa decyt JPM. Shi totodata sa-l riduculizeze atyt de frumos. Se vede stofa de campion. Ralph e doar un kopkil rasfatzat, care oricum e sub protectia fratelui mai mare. JPM a avut mari probleme anul trecut cu mashina shi cu adaptarea. O spalit cyteva motoare shi pt asta trebu doar laudat :grin: Omu ista vre sa zboare!!! Synt sigur ca shi-a bate joc nu o data de MS yn sezonu ista :wink:!
 
Nu stiu cine acolo zicea ca JPM ii mai presus ca Ralf.....
Ralf ii una, da JPM ii alta.
Nu ganiti la Schumik caci el este superior la toti cu mult. Tot ce a obtinut pana acum arata asta. Am muntuit bazarul io. :grin:
 
Nu shtiu cine acolo si chiamo Leppard shi sono uno ragazzo caruia tare nu-i plashe cynd oamenii au aere ca Schumacher cel Mare. Shi nu da doamne sa nu sa se retraga yn caz ca ia al 5-lea titlu. Nu i-o voi ierta shi-l voi considera der schwanz tat restu vietzii :grin:
 
Ciofu 100%

Cei doi sudamericani inca nu au demonstrat ca sunt mai buni decit fratii Schumacher. Michael este intr-o forma extraordinara si eu nu vad cine sau ce poate sa-l opreasca din cucerirea unui nou titlu. Ralf a fost scos din cursa de unul dintre cei doi sudamericani : Rubens, iar JPG(adica JPM) nu a facut fata lui Michael.
 
Pe 2002-03-06 09:30, Leppard a scris:
Nu shtiu cine acolo si chiamo Leppard shi sono uno ragazzo caruia tare nu-i plashe cynd oamenii au aere ca Schumacher cel Mare. Shi nu da doamne sa nu sa se retraga yn caz ca ia al 5-lea titlu. Nu i-o voi ierta shi-l voi considera der schwanz tat restu vietzii :grin:

eu cred ca nu-l va interesa ce crezi tu despre singur :smile:
 
:ciupel:
Negru, tu cand o tragi cateodata, o tragi ghine! :grin:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: ciofu pe 07-03-2002 18:29 ]</font>
 
Bai Leppard, lui nu-i este deloc in der schwanz de fanii lui. Chestia e ca deciziile le va lua el insusi, dar nu fanii. :grin:
 
asa cum mie imi pare :smile: cand primesti cateva milioane in an, nu chiar te intereseaza ce se gandesc fanii :smile:
 
Nu cred ca lui Schumi ii e totuna de fanii lui. Asta se vede in atitudinea lui atunci cind da interviuri, cind e pe podium etc. El este german, iar mentalitatea lor este putin altfel decit a moldovenilor. El stie ca milioanele nu vin doar din talentul sau, o marte parte, daca nu toata vine datorita fanilor.

Daca nimeni nu ar privi F1, nu ar cistiga Schimi nimic. Daca nu ar fi Schumi, mai putini fani F1 ar exista!
 
Back
Top