Automobile BMW

posibil ca am sa am posibilitatea sa merg peste o saptamina ci asha ceva... tipa BMW seria 3 , 328i station wagon, 193 cai putere
 
Patani, am vazut zilele astea in realitate noul BMW seria 7. Masina e intr-adevar super, nu am cuvinte pur si simplu.
 
Zilele astea a fost depistat pe autobahn un german care mergea cu un BMW cu 248 km/h, ceea ce este recordul anului 2001.
 
Ati vazut, a iesit deja seria 3 noua. Numai ca eu nu inteleg de ce BMW-ul a introdus asa de repede seria 3 noua, cand asta precedenta a iesit nu tare demult.
 
BMW va produce BMW X3 incepand cu anul 2004 in Graz, Austria.
Alaturi de X3 va mai aparea si X7, care va fi cel mai luxos din categoria X. Deci sa vedem ce vor scoate nemtii, dar la sigur ceva :ciupel:

_________________
Jus est ars boni et aequi

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: ciofu pe 2001-10-31 17:51 ]</font>
 
deci :smile::
x7.jpg
 
Masina asta in realitate arata mai bine, la sigur. Orice masina BMW arata inca mai bine decat in fotografii in realitate.
Si eu sunt sigur ca X7 va avea asa niste motorase de 6, 8 si cred ca si de 12 cilindri, ca vapsce.... :grin:
 
tat ii cool in afara de fata.
ma enerveaza stilul ista nou.

am vazut-o la chicago autoshow.

da-ni 3 7 series noi ca nu le schimb pe un 2001, seria 7.
 
Cand am vazut-o prima data prin fotografii, nu mi-a placut deloc fata, dar cand am vazut in realitate, e cu totul altceva. Masina ca atare e super, io bagat tat felul de chestii noi, au bagat si un sistem, care va reduce consumul de benzina, si altele. Masina intr-adevar e super.

Madwolf, si mie aceea anterioara imi place tare mult.
 
Compania AUTO SPACE S.R.L. deja are 5 ani de cand este dealer oficial BMW in MD si in acest decurs de timp, au vandut 300 de automobile si 70 anul curent.
 
Am fost intr-o zi la AUTO SPACE. Au si BMW seria 7 nou. Pretul pentru 745i e de 83000$. Baietii deamu au 20 de comenzi.
 
Back
Top