Automobile BMW

bai shi ciupos, iaka deci shine are bani in Moldova...20 de comenzi se ridica in total la mai un milion usd, sa cazi de pe scaun nu alta :smile:

eu la inceput cind am vazut seria a 7-a noua nu pre am ramas impresionat, pre mi so parut designu [cenzurat]uristic da amu parca ma deprind si incep sa vad si eu punctele pozitive ale masini...
 
da eu am hotarit sa astept deamu sa scoata baietii de la bentley noul arnage T sa vad poate imi cumpar arnage pina la urma :smile:
 
ciofu nu asta poneatno ca toti fanii inraiti al BMW stie saitul acesta ,dar am vrut sal reamintesc pentru cei care uita :grin: :wink:
 
trebu numaidecit sa ma duc, si daca tot ma duc cred ca cel mai util ar fi sa ma duc pe bicicleta la dealer Bentley...

dealuru precis ca are sa aiba atac de cord daca nu ceva mai serios :lol:

mam uitat online si nikaieri nam vazut nika preturi da oi mai cauta cumva si om gasi pina la urma.
 
Dune, e si comanda niste jurnale de la site-ul lor din Olanda, si normal, ei ar trebui sa-ti trimata preturi.

E si te imbraca frumos in costum, gaseste acolo asa o italianca prezentabila si tat o sa sie ghine. :grin:
 
eu nus sigur ca ciuvashii au site in olanda, da amus oi verifica.

bai, cind ma duc, ieu si fotoaparatul cu mine :smile:
 
deci iata la ce concluzii am ajuns:

nicaieri online nu sunt preturile la arnage t. am aflat insa ca viteza maxima e de 270 km/h. foarte vesel :smile:

am cerut info de la ciuvashi si deamu am gasit si adresa dealerului: undeva intrun orasel (de bilt) aici nu departe la vreo 20 km.
 
nu shi, eu tre sa vind andy's si poate acolo inca cite sheva si taman are sani ajiunga :lol:
 
Patani, BMW o scos un motor nou: 760i cu 12 cilindri. Inca nu am gasit datele tehnice mai detaliate, da asta tre sa sie o animala nebuna.
 
Back
Top