azi am ascultat prima data

nu azi...da acum 2 zile"Gandul matii" piesa "Eto liubovi".....

impresia:
- frapata,bulversata...incantata.....
 
azi am ascultat pentru prima data...sirtaki....intreaga sofie il canta, ami ales barurile si restaurantele grecesti...am ramas putin iritat..dar oricum....sarbatoarea e sarbatoare
 
azi amascultat prima data la nashe o piesa a The Snails... a, iaca au zis ca se numeste "Undeva" ... am mai auzit-o la concerte. e o piesa ce te face sa zambesti cu gandul la cineva care e undeva
 
bai, eu mor dupa piesa asta! am auzit-o shi eu azi la Nashe shi mi-a ridicat putin dispozitia, care cam sAcked de dimineata... astept cu mare nerabdare albumul... shi ma bucur mult ca progreseaza pe zi ce trece trupele, in special, rock din tarisoara mea...
 
Artrosis, Burzum, Forest stream, Marlyn Manson...

Mi-am scris asa ca unj experiment niste metal pe comp... acum rag shi eu impreuna cu ei...
Straniu, nu am crezut niciodata ca o sa-mi placa asa ceva....
Ma mai pomenesc maine in niste blugi rupti si cu un lantsug la gat, si unul atarnind din pantaloni :)
 
i0dus said:
Artrosis, Burzum, Forest stream, Marlyn Manson...

Mi-am scris asa ca unj experiment niste metal pe comp... acum rag shi eu impreuna cu ei...
Straniu, nu am crezut niciodata ca o sa-mi placa asa ceva....
Ma mai pomenesc maine in niste blugi rupti si cu un lantsug la gat, si unul atarnind din pantaloni :)

tie ti'ar trebui sheva mai jestoka decat aiestea, manson ai papsa, burzum nu pre poate canta, artrotis yi levak...

:crazy:
 
prima data ascult mai multe piese de Activ, K-pital, DJ Project... ma uitam prin mp3-urile mele si ma gandeam... numai gruz, gruz moale ori mai tare etc... vreau ceva vesel... si am cautat prin alte compuri din birou si am gasit mult dance si pop romanesc :D si iaka mi-am ales ceva sa ascult, imi satisfac dorinta de ceva vesel :D
 
zopiryon said:
tie ti'ar trebui sheva mai jestoka decat aiestea, manson ai papsa, burzum nu pre poate canta, artrotis yi levak...

:crazy:

Pentru mine si asta e destul de neordinara :), cu incetul cu incetul se invatsa Alfabetul :)
 
nirvana- man who sold the world
impresia destul de buna.....mai ales ca e o melodie destul de linishtita.....mi-a placut
 
Victoria Mahu "Totul apare, dispare"... Am impresia ca am mai auzit cantecul asta la un concert, da' nu m-a impresionat atunci... Acum imi place mult... E tot de jele, mazafaka...
 
Back
Top