azi am ascultat prima data

oho , cate muzoane am ascultat azi de Marilyn Manson... trebuie sa generez playlistu dni winamp ca e mult de tiparit...
acuma: Cake and Sodomy
 
Within Temptation - Jillian
depe ultimul album.. e super -faina piesa.. altele nu am ascultat de pe ultimu album.. acum se copie..:)
 
_victor_ said:
Da nici nu trebuia nimic sa intelegi :)))


frati'meu........ nu te prikali.. Butcers au si piese interesante..:) :crazy: :crazy: :crazy: dar corect ai zis..:) nu prea ai ce intzelege........ dar totushi si originali baietzii... pacat ca nu mai au loc de repetitii... :roll:
 
Azi...de fapt cu citeva zile in urma am ascultat si privit noul videoclip al Kylie Minogue - Giving You Up. Imi place ca Kylie in acest clip a mai schimbat "imaginea", pentru ca din ultimile clipuri numai dansuri cu fel de feluri de costume exotice...si seamana putin cu ceea ce a folosit in anii '90. Ca piesa, din cate am auzit n-a mancat in ziua ceea(sau ceva cu mancare era vorba :) ) ca sa aiba o voce distincta...face fata experimente. :) Fata de I Believe e ceva distinct...sa vedem cum se va descurta in topurile europene...
 
[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=jZBv5q9SUfk"]YouTube - catalin feat. maria marinescu - "big brown eyes"[/nomedia]
catalin feat. maria marinescu - "big brown eyes"

catalin josan e baiatul care a castigat megastar la primatv. e de la noi :D
 
Cleopatra şi Pavel Stratan - Moş Crăciun

Cleopatra şi Pavel Stratan au filmat un nou videoclip la piesa “Moş Crăciun”, o melodie excepţională complet diferită de tot ce aţi mai auzit pînă acum de la Stratani :) Interesant este că discutînd cu Petrică despre Dan Bălan şi proiectul lui muzical am sesizat că de mult timp nu am mai auzit nimic de Pavel sau Cleopatra Stratan - acest îngeraş fgoarte talentat.

Iată clipul, opiniile şi părerile sunt la “comentarii” …

Sursa: http://blog.gurau.md/2007/12/18/cleopatra-si-pavel-stratan-mos-craciun/
 
Re: Cleopatra şi Pavel Stratan - Moş Crăciun

Hmm... interesant ce zice copila asta la 0:42 cand este atat de grosolan cenzurata... :D
 
Re: Cleopatra şi Pavel Stratan - Moş Crăciun

nu shtiu de ce melodia mi se pare cunoscuta... seamana cu Potap sh Nastea Kamenskih - ne para
 
Back
Top