Bancuri despre USERII de la www.moldova.net

Cu vreo 2 ani in urma s-a intimplat shi asha sheva:
Eram la shcoala, lectia informatica, trece un malii ci ne intreaba: Tu shtii shi compuri sunt la noi la shcolala? Un prieten ii spune HP Vectra Intel Pentium I 166Mhz. Malii s-o speriat shi o inceput sa ne gruzeasca: Shii cu tine, eshti prost sau shi, la noi is compuri ca la tata meu la lucru Windows 95, shele mai bune. Daca nu shtiti nica nishi nu spunetzi, bazare el...
 
asta nui banc, dar o istorie adevarata despre un user de pe moldova.net
este vorba despre SUS

mai in scurt, cind incepea el sa invete comul,
lucra sarmanul la un P166 si nu prea avea loc pe HD, si sa gindit el sa mai stearga failurile cele mai mari din windows, iar ceea ce a ramas, adica mapa windows sa o arhiveze, asa si a facut...
 
Da' ce ziceti de pricolul asta?

mesaj prin email:
" Buna ziua! Eu sunt un nou virus troian. Stapanul meu e cam prost shi nu poate face virusi adevarati, asa ca va rog urmatoarele:
1. Transmiteti acest mesaj si la altii.
2.Intrati pe discul C: shi stergeti folderele Windows shi Program Files
Va multumesc anticipat"
 
pai

sa vedem era o data o *animala* care cica era baiat bun si toti aveau incredere in el si i-am acordat toata intelegerea si o data fiin el baiet nabadios a fost f incurcat aflandu-se in mijlocul unor oameni draguti si buni si astfel nefiind obisnuit cu atata bunatate a hotarat sa sparga parole astfel ranind pe toti si privandu-l ceilalti adica me de increderea pe care tocmai i-o acordasem avand nesimtirea chiar si aici pe forum sa intre fara de stirea mea pe parola mea???

ei ce spuneti de bancul asta intamplare adevarata intamplata acum ziua trecuta?

Legenda: *animala*- Animal X

Nu prea e de ras! :D :cry:
 
Back
Top