Barbatii care nu saruta?!

Iti place sa saruti?


  • Total voters
    53
linar;188692 said:
faza cu prostituatele care nu saruta o stiu din filmul "Pretty Woman":D....dar uite ca acum aflu ca sunt si fete carora nu le place sa sarute...

...na,...eu inteleg ca nu iti place sa te saruti cu cel care nu te "aprinde" ...care iti e dezgustator...dar sa nu ai pofta sa saruti pe cel cu care esti cuplat...din cauza microbilor sau din cauza a nush ce fix in cap...hmmm...
da , e adevarat, prietena mea cea mai buna nu iubeshte sa fie sarutata.sau poate ca inca nu a incercat asta shi nu shtie ce e bine.Spune ca saruturile ii provoaca greatza.In schimb eu sint o pupacioasa innascuta, imi sarut de cite ori am ocazia iubitul.
 
da catzi ani are prietena ta cea mai buna? ia da-i o indreptare la mine la cabinetu de psiholog sa-i facem terapie...
 
Khama, ai vrut sa zici limbolog, da?
29fb458a87d596ded30fc5d3038caec3.gif
 
khama;192570 said:
da catzi ani are prietena ta cea mai buna? ia da-i o indreptare la mine la cabinetu de psiholog sa-i facem terapie...
are 15 ani (in octombrie 16) shi nu cred ca o sa vrea sa faca acest lucru, dar e normal asha ceva sau nu?
 
Pollu nu e complet, de ce la NU este scris = semn de slAbiciune?
Eu nu zic cA nu-mi place sA sArut. Yi pricolina, numai cA tAt la limitele lui. Eu nu yntseleg sensul yn sAruturi pyn tsi se crapA buzele. Shi toate fetele cu care m-am sArutat au mania asta. Mai lAsatsio mai moale, sArutul tre sA fie cu sens, nu doar frecAturA de buze sh supt de limbi neyncetat.

Sh daq cestna, nu-i kiar ashA plAcut pupatu ista. El e plAcut yn combinatsie cu celelate mishcAri ale corpului, shi mai ales cu emotsiile reflectate yn aceastA situatsie...........
 
Priviti foarte superficial intrebarea, pe linga faptul ca sarutul este o continuare logica a reactiei chimice dintre mascul si femela care se produce intro stare de afect, sarutul mai este si o modalitate de schimbare reciproca a energiei.
 
vik-ing;188694 said:
eu tot nu sarut asa fete , daca aflu ca a facut sex oral pur si simplu mi-e dezgustatoare...

si ce daca o fata face sex oral barbatul nu face??????imi pare ca nu stii nimic in privinta dragostei!!!!!!!
 
sarutul este o continuare logica a reactiei chimice dintre mascul si femela
- este oare "sArutul" o continuare logicA a reactsiei chimice dintre mascul sh femelA?............ Crezi tu oare cA "sArutul" este generat yn mod natural? Sunt de pArere cA este parte din cultura omeneascA, sArutul nu are nimic cu natura, e o inventsie a omenirii, ca shi alte "paneatii" :)

masculul si femela is la animale, la noi oamenii, se numesc femeie si barbat.
- bine dar categoria femelA include categoria femeie shi categoria mascul include categoria bArbat, de ce sA nu foloseascA el cuvinte care desemneazA categorii mai generale daq are de gynd sA le deie sensuri mai generale?
 
Hegemon;192767 said:
- este oare "sArutul" o continuare logicA a reactsiei chimice dintre mascul sh femelA?............ Crezi tu oare cA "sArutul" este generat yn mod natural? Sunt de pArere cA este parte din cultura omeneascA, sArutul nu are nimic cu natura, e o inventsie a omenirii, ca shi alte "paneatii" :)

- bine dar categoria femelA include categoria femeie shi categoria mascul include categoria bArbat, de ce sA nu foloseascA el cuvinte care desemneazA categorii mai generale daq are de gynd sA le deie sensuri mai generale?

Animalele tot practica sarutul ;)
Ma tavaleam ieri pe jos de la comentariul Adrenalinei, mersi peentru ca ai introdus claritate ... eu nam putut sa iau in serios :)
 
daca ne referim la ceva ce intalnim si la animale, poate as putea accepta acesta exprimare semi-docta, dar cand vobim de ceva specific uman, nici cartea de biologie nu vorbeste in asa termeni.
asa ca poti sa te prapadesti de ras, dar tu ai fost cel penibil, in incercarea de a parea mai destept folosind aceste expresii.
 
adrenalina;192793 said:
daca ne referim la ceva ce intalnim si la animale, poate as putea accepta acesta exprimare semi-docta, dar cand vobim de ceva specific uman, nici cartea de biologie nu vorbeste in asa termeni.
asa ca poti sa te prapadesti de ras, dar tu ai fost cel penibil, in incercarea de a parea mai destept folosind aceste expresii.

Nici nu voi continua disputa pe marginea acestui subiect, am vrut doar sa spun ca miai provocat o dispozitie pozitiva, mersi :-*
 
Dupa mine - nu prea ma repad sa sarut buzele vopsite cu ruj. Nu shtiu daca asta ar explica fenomenul. Da asta-i cazul...
 
Back
Top