Bodybuilding

pentru cei care se mai ocupa cu acest sport. ocupindu-te trebuie sa ai dispozitie energie si sa faci dupa un program oarecare, nu cum sunt unii vin in sala si dai batai piept, umeri biceps, triceps picioare tat deodata si pe urma vre-o 2 saptamini nu-i mai vezi prin sala ei cred ca intr-o zi vor avea un corp frumos :lol: e bun acest sport dar trebuie si sa stii si un program de munca bun, succes celor care au ales acest sport :wink:
 
dea... program e putin spus.... tre multe lucrri sa intelegi ca sa incepi sa cresti sint asa multe nuante......

Da despre cei care fac tot corpu la un antrenamment.... pot sa inteleg numa atunci cind incep da tre numa usurel sa le faca pe toate.... nu sa se ushida....

prima luna doua.... asa si tre tot corpu .... si usurel... si de doua oori pe saptamina....

si pentru cei ce au facut pauza asta tot e valabil.....

si numa dupa prima luna doua se poa de trcut l;a antrenamente grele si accentuate pe anumiti muschi....asai vadim? :)
 
hmm..eu nu stiu nu am fost ,nici nu am auzit de asa ceva ,am auizit ca la ulim e bine akolo si nu e tare scump :D,eu pina ce stau pe acasa ca mi-i lene sa ma tirii pe la sali :D
respect for all
 
Karoce sala se afla intr-un subsol de la Botanica,str.Zelinschi....nu prea dispune de conditii,dar stiu ca intr-un timp era cea mai ieftina sala de forta din Chisinau!!!!!!!!!!!!!!! 70 lei pe luna!!!!!!!!! si...datorita acestui fapt....PLINA DE STUDENTI!!!!
 
PiggyEFromHell;156078 said:
Si eu trag de fiare periodic, dar nu fac bodybuilding, mai mult de mentinere, fitness.Pentru forma intr-un cuvant.

am inteles! tocmai de asta si intreb cine trage de fiare. de obicei raspund ca tine cei care nu au ce mentine (fara suparare).
 
Imi place foarte mult bodybuilding-ul ,dar am o mare problema-nu reusesc sa ma ocup constant,merg la sala citeva luni pe urma ma las de antrenamente din diferite motive(de obicei fac bronsita)...Acum nu ma antrenez ,dar dupa sarbatori merg neaparat,ka incep sa-mi pierd forma!!!
Cind merg la sala constant ,corpul meu capata forma si volum cu o viteza impresionanta,dar niciodat nu am pus mai mult de 5 kg.La inceput pierd kg ,pe urma incep sa adaug(tesutul adipos se transforma in muschi)
Ultima data foloseam creatina monohidrat,MixForte(combinatie de proteine si glucide) si Vitrum
Ma ocup de 3 ori pe saptamina cite 2-3 ore.TU?
 
Back
Top