Campionatul Mondial de Fotbal 2006

referitor la fotbal*

am vazut ieri pe un site rusesc, am uitat linkul..un sondaj care dezvolta ideea..mai precis intrebarea "A procedat bine Zidane in "duelul" cu Materazzi?"
shi vizitatorii trebuiau sa raspunda Da sau Nu
deci..66% erau "DA" shi 34 "NU"..mm natziunea il sustzine pe Zidane..inka o victorie de-a lui..pe langa faptu` ca-i cel mai bun jucator al campionatului..
 
doar 66 % ? cand e injurat de mama shi de sora, ma mir cum de s-a limitat doar la o lovitura.. ;)

ii dau dreptate 100/100 ;)
 
eu cred ca ZZ nu a procedat normal cum ar fi trebuit sa procedeze..

est clar ca a fost provocat si trebuia sa mai astepte doar 10min si apoi sa-i dea in bot. a procedat exact dupa temepramentul natiunii pe care o reprezinta.

desi sunt bucuroasa si eram pt italia, fr a pierdut cupa si din cauza lui ZZ
 
oby said:
eu cred ca ZZ nu a procedat normal cum ar fi trebuit sa procedeze..

est clar ca a fost provocat si trebuia sa mai astepte doar 10min si apoi sa-i dea in bot. a procedat exact dupa temepramentul natiunii pe care o reprezinta.

desi sunt bucuroasa si eram pt italia, fr a pierdut cupa si din cauza lui ZZ
inafara meciului putea fi suspendat poate chiar si mai rau dpdv profesional
 
oby said:
kare profesional? era ultimul lui meci :D
ultimul meci nu inseamna ca isi incheie activitatea in fotbal (antrenor mai stiu eu ce .. etc etc) si pedepsele pot fi mult mai dure!
 
Chiar daca Campionatul mondial a luat sfarsit...am avut parte de o bucurie imensa, si dreptatea a triumfat in sfarsit.. Franta-Italia, 3-1, chiar daca meciul a contat pentru preliminarile campionatului european..
 
Alejandro sunt de acord cu tine :D vazusem si eu in direct... pacat ca Sirb nu s-a ocupat de bilete... stadionul unde jucau e la cateva statii metro de unde stam... muream de ciuda nu alta.. am mancat toata cina ... pregatita italieneste :D
 
Sirb?Cine o mai fi si Sirb asta,n-am auzit de el?E de la federatie sau cum?
Recunosc ca in acest meci din preliminarii Franta a fost mai buna,da' e vina lui Donadoni,care inca nu stie cum sa aranjeze echipa si nici mari skill-uri de antrenor inca n-are,da'la CM,Franta a fost mult sub Italia,deci l-au castigat ce-i care l-au meritat mai mult:D

parerea mea:he:
ps:Oby,trebuia sa mancati pizza:he:
 
Sirb este sotul meu; am facut cunostinta pe md.net anul trecut...

pizza chiar nu merge.. In Franta, rareori gasesti pizza buna.. poate eu am gusutri diferite... aluatul nu e bun..

pe cand dc revenim la tema noastra... Bufon nu stiu ce a avut la selectionata.. le scapa tampeste pe toate..
 
Ok,am inteles,sa fiti fericiti atunci!
A avut si Buffon o zi proasta,cred ca inca e afectat de scandalul din Italia,sper sa-si revina toti!
Sa prinda cel putin locul 2 si sa mearga la Euro,unde iar vor face istorie italienii!!!!
 
da cum de nu tinere
noi sintem campionii lumii si franta e o nimica
au schimbat antrenorul de la nazionala cind se revin va fi tot cum a fost o squadra super,traiasca canavaro
 
inesa;147313 said:
da cum de nu tinere
noi sintem campionii lumii si franta e o nimica
au schimbat antrenorul de la nazionala cind se revin va fi tot cum a fost o squadra super,traiasca canavaro

Asha , enerveaza-ma acum :D
 
bai, principalu un fotbal de calitate :) poh* cine din ei, pentru ca inca MD nu'i campioana :super:

ps.gif
Saraneth, cred ca cei dela "planeta moldova" sau "grupa patanii" au ce pierde daca nu te contacteaza :super:
 
ar fi cazul sa nu va agitati, dnule K :D Italia iarasi va rupe Franta da nu asa la selectionate, ci in super-finala... si atunci cine va suge pricimokivaia a doua oara va fi Franta :D
 
Back
Top