cand v-at indragostit ultima data?

Ehehe...in fiecare zi te poti indragostii de cate ceva...dragostea care este insa adevarata e numai una in viatza... :crazy:
 
ieri in rutiera....de mult nu mi sa intimplat asa...sa asezat in fata mea.....mai nu niam rupt gatu ...incercand sa vad daca avea verigheta pe maina...

nu avea.....

buuuunnn..

amu sateam si ziceam toate rugaciunile in gand.......ca sa se faca asa sa iasa exact acolo unde trebuia sa cobor si eu.....nu so prinit..o iesit cu 200 de metri mai devreme.....

ap iaka jur, la cat is de calma eu in asa situatii de obicei.....imi venea sa ies dupa el.....nu stiu ce ias fi spus.....idee nu am...precis mas fi bilbit ca o handicapata.....dar ar fi fost ceva totusi

eu insa nam iesit.....

nii shiuda
 
Melania said:
ieri in rutiera....de mult nu mi sa intimplat asa...sa asezat in fata mea.....mai nu niam rupt gatu ...incercand sa vad daca avea verigheta pe maina...

nu avea.....

buuuunnn..

amu sateam si ziceam toate rugaciunile in gand.......ca sa se faca asa sa iasa exact acolo unde trebuia sa cobor si eu.....nu so prinit..o iesit cu 200 de metri mai devreme.....

ap iaka jur, la cat is de calma eu in asa situatii de obicei.....imi venea sa ies dupa el.....nu stiu ce ias fi spus.....idee nu am...precis mas fi bilbit ca o handicapata.....dar ar fi fost ceva totusi

eu insa nam iesit.....

nii shiuda

eu eram tipul ala din rutiera melaniushko, de mine te indragostisei... :D
daca vrei sa vii dupa mine si sa te bilbii de emotii apoi ai inca toate sansele, deocamdata verigheta pe miina nu am. :)
 
Mel ia-o altfel : daca era sa fie ceva aveai curajul sa cobori dupa el...in cazul de fatza insa poate tipul nu te merita :wink:
 
intotdeauna am fot indragostit..daca nu aveam un obiect real al pasiunilor , mi-l inventam...asa ca nu stiu daca pot spune cand m-am nascut ultima data...cred ca cand m-am nascut..si de atunci o duc tot intr-o dragoste....
 
"nu mai vreau iubire cu-nprumut
asa am tot avut
vreau o dragoste numai a mea
cine poate sa mi-o dea
asa
sa ma aprinda si sa-mi dea fiori
sa-mi dea aripi sa zbor pin-n nori
vreau o dragoste numai a mea"
 
Back
Top