cand v-at indragostit ultima data?

2 saptamani in urma... si parca deja uitasem, dar cineva m-a intrebat daca mai simt indragosteala... si parca iar sunt indragostita :D :D :D
 
NoX;219776 said:
kara daca te adresezi la mine eu nu is gay si umblu pe la cluburi sa gasesc tot felul de curve...
curvele tot femei sant si sa stii ca au si ele ceea ce cauti tu...sant poate chiar mai intelegatoare, mai indulgente si marinimoase cu-asa copilasi disperati ca tine :impreuna:
 
acum 3 zile, imblu de parca sunt drogata :))!!! Imi fuge pamintul de sub picioare, simt ca pierd controlul asupra situatiei, totodata parc am capatat o putere cosmica si sunt gata sa intorc si munti... si e asa de cool, sa fiiindragostita, dak ma intelege cineva?!!!
e un tip super, asa cum mi-l visam pe sortitul meu...
bunica mea spunea:" o sa intilnesti in viata ta un barbat care o sa fie jumatatea ta, tu o sa simti asta cu toate celulele, cu tot corpul, cu toata firea ta....o sa simti si o sa-ti dai seama, deodata, ca asta e, ASTA!!!!" si eu asa si simt, cu toate particelele vii din mine!!!
Lume indragostitiva! asta e o stare meraculoasa data de puterile supreme!
 
Acolo nu se scula nimik, he was out of the game..

Kleopatra felicitari, starea de indragostire e intr-adevar ceva ce merita trait, tine-l doar departe de droguri macar pe asta
 
Back
Top