cand v-at indragostit ultima data?

subiectul e de fapt cind te-ai indragostit ultima oara(some kind of this) dar nu cind ai murit ultima oara
eu de ex. cu 1 luna shi 8 zile in urma.... mai ce exacta sint
 
asha voi santetz, shi secundele numaratzi shi pe urma: "a tu svoloci shi eshti, noi je implinim azi 4 luni de cand m-am indragostit de tine shi tu ai uitat? animalaaaaaaa" nu iaka cum s numeshte asta?
 
Cred ca in fiecare zi ma indragostesc...dar de fiecare data diferit
shi numai de o singura persoana!!!!
 
Ahhh, ce frumos XEXE..........

Nushtiu daq e posibil de ydrAgostit mai mult de trei ori pe zi, da la mine se primeshte undeva de douA ori.............. pritom de diferitsi oameni, bAiets sh fete.... de fiecare datA cynd vAd cum cineva se bucurA, are momente plAcute, spune ceva cu tolc.... Mai pe scurt IUBESC pe totsi, pt cA iubesc sA mA simt bine, "vseo delo v nastroikah". Fiecare om are ceva frumos, tre doar sA priveshti cu asha intentsii :), adiq sA nu fii EGOIST.
 
da eu la mare m-am indragostit..asa de frumos. marea soarele nisipul fierbinte...numai ca se pare ca in zadar m-am indragostit
 
Timp de trei ani ma indragostesc in fiecare zi de aceiasi persoana...
A te indragosti, inseamna a ramine mereu tinar...
 
Angeli;194113 said:
Timp de trei ani ma indragostesc in fiecare zi de aceiasi persoana...
A te indragosti, inseamna a ramine mereu tinar...

vreo 2-3 ani in urma.
Shi eu vreau sa ma indragostesc shi sa iubesc cu pasiune, p-u ca asta e un sentiment super shi probabil ca are un efect mai puternic decat drogurile. Dar asta vine de la sine....
 
sunt indragostita...de 3 ani ma tot chinui...nu'l pot uita...dar ma bucur ca iubesc cyt de dureros n'ar fi pt ca asta ma face sa simt ca traiesc...shi asta ma shi ajuta sa traiesc in continuare...
PPL iubitzi! iubitzi cyt avetzi ocazia,nu la totzi le e dat sa simta acest minunat sentiment!...shi nu uitatzi ca intotdeauna exista cineva care se gyndeshte,care ishi face griji pt voi,care va iubeshte...
 
Back
Top