cand v-at indragostit ultima data?

794165187.jpg


:DDDDDDDDDD
 
eu mam indragostit ultima data cu 3 saptamini in urma,credeam ca am gasit printul pe calul balan,il cunosteam demult ,dar mam inselat mult,pe 19 august trebuia sa ma casatoresc cu el ,dar IT IS OVER!sint in cautarea noului print,ma poti ajuta?thanks,lol
 
Pe data de ,nu mai stiu care dar a fost frumos Iarna ce-ti doresti mai mult.Natura moarta si tu plin de.....................dragoste.
 
ultima data m-am indragostit saptamana trecuta. shi cred ca sentimentul de 'indragosteala' a mai ramas. e super cand te indragosteshti!!!
 
capsunica;148603 said:
ultima data m-am indragostit saptamana trecuta. shi cred ca sentimentul de 'indragosteala' a mai ramas. e super cand te indragosteshti!!!

fuuuuu, kiar e cel mai jegos ;) ... mai ales cind zici ca "cred ca sentimentul de 'indragosteala' a mai ramas" ... mai mai mai. tare frumos :D
 
Voyage;148605 said:
fuuuuu, kiar e cel mai jegos ;) ... mai ales cind zici ca "cred ca sentimentul de 'indragosteala' a mai ramas" ... mai mai mai. tare frumos :D
da tu de ce nu zici cand te-ai indragositt ultima data?:playah:
 
Voyage;148605 said:
fuuuuu, kiar e cel mai jegos ;) ... mai ales cind zici ca "cred ca sentimentul de 'indragosteala' a mai ramas" ... mai mai mai. tare frumos :D

nu stiu ce-ai tu cu dragostea da' vad ca nik bun. pacat!
 
eu mai ca am si uitat ce inseamna a fi indragostita,dar as face mai orice de a avea sentmentul de"indragosteala".asa ca, sa shtii,capsunico,te invidiez un picut,cred ca nu te superi ,nu?
 
-oby-;148609 said:
da tu de ce nu zici cand te-ai indragositt ultima data?:playah:
playah ;)

capsunica;148610 said:
nu stiu ce-ai tu cu dragostea da' vad ca nik bun. pacat!
mai bine deloc decit: "cred ca sentimentul de 'indragosteala' a mai ramas" :dada:
 
Back
Top