cand v-at indragostit ultima data?

a fost si a disparut dragostea...un calificativ?? nu poti evalua dragostea... doar a fost dragoste...chiar daca una naiva.Insusi sentimentul pur isi pune amprenta. Nu ma luati in seama, sunt racit...prea racit...
 
pai m-am indragostit acum cinci luni. Da se pune in fiecare zi daca de acesta persoana ma tot indragostesc din nou si din nou? :)
 
kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kaka kakaaaaa kakasinhooooooooooo lindooooooo
hahahahah :) ei bun bun asta nu dragoste... but he's sooooo cute...........
 
i'll nenevr forget prima data cind l-am vazut... ma uit la meci and all of a suddain.. a miracle happens... was it a mirage!!!???? IMPOSSIBLE!!! omg... :))))
i've been stalking him since.... :cry:
 
miercurici, nu stiu ... e sanatoasa dragostea asta pentru super-vedete, fie ele si cu nume cacofonice ? :super:

acum ai sa cauti un patan normal care sa semene cu kaka-ul ala ? :)
 
i didnt claim ca e sanatoasa :) e chiar straniu, nu am fost prin asa ceva hahahahaha :)
sa ma multumesc eu cu un seamana? :D (de semenat chiar seamana :) )
ma duc in milan :hoho:

vezi ca everything would be easy... dar e casatorit kaka aista si ma enervez... trebuie sa calc pe principii :hoho:
 
da' eu ma gandeam daca e sanatos sa te cuplezi cu unul care are o psihologie nesanatoasa de super-vedeta - cum s-a vazut si in meciul cu Franta :super: - unul care nu ar mai face nici un efort pe parcursul relatiei :cool: ... altfel nici nu ma indoiam ca la valoarea ta ai putea sa il smulgi si lui nevasta-sa :D ... chiar pune o fotka si cu consoarta sa vedem cine l-a inhatzat temporar :)
 
kaka a fost injured serios in jocul cu ghana :cry: si despre cine vrei sa spui asta poftim, dar nu despre el.... ar putea fi un paradox dar e vestit pentru a fi humble :D
daaaaaaaa acush... NEVER! she's so cute.... e inca si 18...
the question is: WHY??????
 
Back
Top