cand v-at indragostit ultima data?

mel

daca observi vasca s-a referit la altceva - la atunci cand cuplul e 'batran' :D in sensul ca are experienta, vezi ce scrie cool, ca incepe sa se piarda ceva. altceva, ca toti o luam de la capat, toate-s noi si vechi is toate...

numai ca de fiecare data trebuie sa te urci la alt nivel calitativ...
 
..iar eu..de baiatul din rutiera cu care ma intilnesc in fiecare seara in aceeashi rutiera.....vorbeshte o romana sha frumoasaaaa.........shi-i asha de....mmm..m-atzi crezut?... :D relax, a fost o gluma,...sau poatee...... :crazy:
 
m-am yndragostit de gripa sau raceala(figioznaet shi-i) care m-o cuprins la keptu ei... ma scuteshte de tat... oleac tusheshti, oleac te doare capu da zato nu fasi nika tata ziua....
 
Da la mine o reynviat sntimentul, aproximativ de o luna, el mocnea-mocnea undeva in adyncurile sufletului si odata cu primavara o explodat :crazy:
 
Sam,
felicitari!

cred ca dependentza nu face bine intr-o relatie, din toate punctele de vedere! cit de mult nu iubeste omul trebuie sa ramina o personaliate cu propriile interese, gusturi, pareri si cel mai important - sa-si acorde sie insushi timp. :wink:
 
tequila said:
cred ca dependentza nu face bine intr-o relatie, din toate punctele de vedere! cit de mult nu iubeste omul trebuie sa ramina o personaliate cu propriile interese, gusturi, pareri si cel mai important - sa-si acorde sie insushi timp. :wink:

Cam greu daca tii cu adevarat, desi asta ar fi o delimitare intre noi si restul animalelor. Daca stii sa dozezi si sa te controlezi in anumite momente, ar fi mai bine, desi ar reduce din miracolul dragostei, deci iata si o ironie, un mic paradox in care fiecare trebuie sa-si gaseasca echilibrul propriu.
 
Astazi, cind am trecut strada. M-am indragostit intr-un inger ce se zbatea cu aripa frinta. Sper sa se faca bine cindva. Sper sa ma lase sa-l ajut.
 
Back
Top