cand v-at indragostit ultima data?

tu cris eu nu te inteleg!?
tu ma ai pe mine si tu inca vrei sa te indragostesti/dezindragostesti???
cine naiba o pus oceanul atlantic intre noi!!!???

mai tirziu o sa fie mai bine
si daca nu o sa fie bine o sa fie rau
ceva tat o sa shie

gata ma culc ca mi tare somn
am fost la ocean azi si m-am indragostit de niste valuri imense
si la un momentdat si ele de mine si era sa ma ia cu ele in larg
noroc ca unul s-o enervat si m-o tzipat pe mal cu tot cu scindura mea de surf :)
 
Melania said:
"nu mai vreau iubire cu-nprumut
asa am tot avut
vreau o dragoste numai a mea
cine poate sa mi-o dea
asa
sa ma aprinda si sa-mi dea fiori
sa-mi dea aripi sa zbor pin-n nori
vreau o dragoste numai a mea"
cineva pe forum azis ceva de aripi:
dragostea ia dat aripi........... ca sa zboare la alta !
:) asha ca vezi tu cu aripile!
 
eu credeam ca totu e in regula.......
pina cand el ma intrebat azi: "Tu nu cumva teai indragostit de mine?"

oopsss :oops: :oops: Eu?

mam blocat! si adevaru e ca raspunsu la intrebarea lui ar fi: "parca NU", dar ma deranjeaza faptu ca sa gandit la asa ceva. stau si ma gandesc...oare mam purtat intratit de "prosteste" si nu mai stiu cum....de a crezut omu asa?

de mult nam rosit...azi mi sa ntimplat!
 
Nu pot sa-i dau o data inceputului, dar este o stare extraordinara, ok anyway trebuie sa gyndesc shi sa va dau o data altfel vorbesc offtopic. Cred ca s-a intamplat la 5 octombrie... da atunci s-a inceput totul, adica nu s-a inceput a reinviat ca pasarea Phoenix din propriai cenusha. A mai urmat o perioada cand am incercat sa-i dau cuiva a doua shansa, dar nu trebuia s-o fac, n-a mers. Acum sunt iarashi eu shi... visurile mele, dar shtiu sigur ca iubesc numai ca trebuie sa o demonstrez, sa lupt...
 
indragostit ultima oara!?
dar cum e sa fii tot timpul indragostit.
sau asta deja se cheama iubire?
si probabil se scrie cu I mare :)
anyway, ultima data m-am indragostit de o fosta eleva.
nu e nimic parsiv aici. e doar platonic, deocamdata :oops:
 
Stai liniştit, e doar un fel de a profita de ambiguitatea expresiei...... Nu ma luam de mesajul tău. Chiar deloc! :)
 
ok. e ciudat ca mi-au cenzurat cuvintul a i u r e a !!!
oare ce o fi insemnind in moldoveneasca?
 
Sunt foarte multe cuvinte nevinovate care suferă din cauza cenzurii aici. Vrei să lupţi cu mine pentru libertatea cuvintelor?
 
da da da, jios mafia! eu de exemplu cand scriu : ni-o plash.it (traducere: mi-a placut) sheava ap tot cenzureaza... da chiar cand scriu "s.h.i" ap tot cenzureaza....
 
Aha, am înţeles, cenzura asta e de fapt pentru stimularea creativităţii! :eek: Ca orice fel de cenzură de fapt...
 
Back
Top