Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMANĂ

Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

As fi facut ceea ce n'am facut niciodat' :super:
Si dat fiind faptul ca asta ii imposibil traiesc asa cum este, ca in ultima zi :p

Mai testerule, oare a cui clona ai mai fi si tu ?:)
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Eu nu as face nimic special. Ceea ce fac acum e destul de 'optimizat', si imi place ceea ce fac.
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

daca as sti ca mi-a ramas sa traiesc doar o saptamana...cred ca as acorda mai multa atentie familiei mele...stiu ca o cam neglijez...vin doar pe noapte acasa ...as vizita Venetzia, Parisul, New York-ul si Bora Bora...i-as imbratisa dulce si strans de tot pe toti prietenii mei:) As face si niste donatii la orfelinate...din cate vad sunt mai emotiva decat userii de mai sus :D
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

piggye..incepe sa exersezi de azi:))))
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Erau deskise kindva kiteva teme asemanatoare ..;
Whatever .. Daca e sa se termine intr-o saptamina , precis omor pe cineva , bat totsi brazilienii pe care ii intilnesc , imi injectez toata gama care o poarta prietenul meu cu nume sugestiv "Spike" in ghiozdan ... Dau foc la casa vecina , arunc laptopul peste balcon , ma culc cu profa de econometrie , arunc pe cineva in riul de linga facultate (de fiecare data kind trec pe linga el imi vine ideea :D ) ... Eh , precis ash avea o revelatsie daca ash sti ca e kiar gata ,caci acum dupa masa cu ideea ca tot ce o sa se intimple peste o saptamina sunt niste testari , nu ma prea rupe ...
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

cat sunt de enervata azi...ap cred ca am sa iau exeplu lu fr3zy...cu exceptia...sa ma culc cu profa de econometrie:he:

sh piggye...nush de ce da iaca nu cred ca ai face-o..stii tu..."pana nu vezi nu crezi":))))
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

cad ca aishi ideile sunt mult mai interesante ca in filmul asta recent unde unuia nu i-a ramas sa traiasca mult shi el neghiobu cica-shi dorea sa petreaca o saptamana sau o zi cu un top model shi i se indeplineshte dorintza... tre sa fie boring
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

//2 Voyage, Nu sunt clonă :p
Eu tot aş atrage mai multă atenţie familiei, totuşi această ntrebare ne pune pe gnduri. De ce acum să nu atragem atenţie celor apropiaţi ca şi cum e ultima zi, ar fi mai interesant de trăit.

Eu aş sări cu paraşuta xD
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

test...am uitat si de parasuta...da da da!!!
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

De ce tre' fie ultima saptamina ca sari cu parashuta ? oO
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

Nu, dar trebuie s ai un impuls de curaj... da tu ce ai face ?
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Aş ncerca să i asasinez pe Voronin şi Smirnov, şi pe liderul găgăuzilor, şi după aş bate primii slavi care mi vin n faţă
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

orice, da nu la violenta :D
inca nu's dus cu pluat ;)
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

m-as arunca in fantana sau de la al 20-lea etaj din prima..ca sa nu intind mult, mai bine mai repede shi gata, nu-ni plac prelungirile, ci deodata la actziune :hlizesc:
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

care a vazut filmul 'click'?
:confuz:no comments
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

Umbreon;150828 said:
De ce tre' fie ultima saptamina ca sari cu parashuta ? oO
de ce ultima saptamana? pentru ca parca nu-mi ajunge timp ...de vreo 2-3 ani tot "planific" sa sar cu parasuta...si o las pe alt'data
 
Back
Top