Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMANĂ

Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

dap...stiu ca sunt si cazuri mai urate...dar asta nu ma impiedica sa visez si poate in vara asta sa si actionez:D.....pentru mine sa zbor=cu incarcarea bateriilor :)
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

de citeva ori cineva mi'a spus ca mi'a ramas sa traiesc mai putin de 1 saptamina, ...
...da odat' sh' odat' tre sa iau shi'n serios ca asa va fi ;)
Iakka incep sa meditezzzzzzzzz .....
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

linar;151067 said:
.....pentru mine sa zbor=cu incarcarea bateriilor :)
heheh adrenaline addicted ?:lola:
me 2
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

m-ash distra non-stop shi nu ash tzine cont de nici o morala...si cu 10min inainte sa mor m-ash duce pe ce-a mai inalta cladire din n.y.c(empire state b.) si mi-ash da drumul de acolo...sa vad shi eu cum e sa faci bungee-jumping fara coarda...hehehe k sha'sha mor....:@)
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

as comanda o sticla de chardonnay si o cina de la restaurant si as suna prietena :)
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Spencer;152115 said:
as comanda o sticla de chardonnay si o cina de la restaurant si as suna prietena :)

spencer...esti funny...si asta vrei sa faci doar in cazul cand stii ca ti-a ramas o saptamana de trait?
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

mie mi ar fi deajuns... tie nu?
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

spencer, asta poti sa faci in oricare alta zi...
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

linar;152333 said:
spencer, asta poti sa faci in oricare alta zi...
in seara aia o va face mai special :da:
nu poti face dintr'o zi(cina) obisnuita in una speciala???
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

voyage, de unde stii ca o va face mai special?...esti tu cumva invitatul?:lola:
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Poti ... Faci tot cum a zis spencer ,doar ca la masa iti omori prietena si o maninci pe ea in skimb :D
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Spencer;152115 said:
as comanda o sticla de chardonnay si o cina de la restaurant si as suna prietena :)
Ei, cum sunteti voi rai si nu intelegeti omul in toata profunzimea sa spirituala. El ar face asta numai atunci, de-atata ca stie ca nu are cum sa plateasca in mod normal. Dar daca tot moare, ce yi mai pasa ? :D
 
duck my sick

ce ati scris voi pana acuma se poate face si-ntr-o juma de ora. uite eu m-as pisa o saptamana de pe podu carol in vlatva
 
Re: duck my sick

:lola: krown....ai la dispozitie cateva secunde pentru asa ceva...de ce ai nevoie de o saptamana?
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Nda, in plus care ar fi diferenta ? Bastinasii asigura oricum circuitul ista al berii in natura permanent si synguri.

Ai fi si tu unul din exploratorii aia care isi inchipuie ca sunt primii oameni care au gasit izvorul Nilului, cand in lacul de unde tzasneste deja faceau pipi de cateva milenii triburile locale de negri. Nu e o revelatie suprema prea placuta pentru ultima clipa a vietii. :contemplez:
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

codrine..eu cred ca el vrea sa se razbune pe cineva...:D....(sau are amintiri placute/neplacute pe acest pod:D )
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Poate e tot vreo faza din asta morbida ca cea sugerata de Umbreon. Mai intai isi arunca iubita tradatoare de pe podul ala si apoi face simbolic peste cadavrul ei. :D
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

:lola:...aha....dupa care o mananca (vorbele lui Umbreon) :D
 
Back
Top