Ce dispretuiesc EU la o persona...

acidrock

New Member
1. nepunctual/a si intirzie mereu
2. ingimfat
3. fatarnic
4. gindeste incet
5. nu e "open-minded"
6. despretuiesc persoanele care nu fac baie dimineata si miroase a sudoare de la o posta; ADICA imi place cind miroase frumos de la o persoana

mai sunt inca, dar nu-mi amintesc
 
10.Aerul de "a tot stiutor",sau increderea excesiva in sine.....
11.Abordarea unilaterala a lucrurilor,si inadmiterea unei altei situatzii sau opinii...
12.Urasc oamenii ce-i clasifica pe toti dupa putere(am sa-l pot piz.di-> nu-l respect, n-am sa-l pot-> il respect)(da am dat si peste asa dalbaiobi) :ciupos:
11.Nu-i respect pe cei ce se rup dupa atentie, si cauta sa fie bagatzi in seama prin orice....
 
13. persoanele cu 2 fete
14. persoanele excesiv amabile
15. persoanele care vor sa fie considerate/ luate in serioas de altii
 
zopiryon said:
fiind cu mai multe fete...esti din star perfin , mincinos...si in genere un om de Nimic
Iaka...iaka.....hai ca dai in bara.........
Am o fatza vesela(minciunoasa si adevarata)....o fatza trista(adevarata si minciunoasa)......
 
17(ori cat era acolo..)
cei ce au chestii din alea de se pun la ochi la cai ca sa nu vada in parti.
 
Citat:
Aerul de "a tot stiutor",sau increderea excesiva in sine.....
Acesta este criteriul care mi l-ai dat in seara aceea?
Nu, nici una nici alta la tine nu erau in cantitati excesive... :D
Ma gindeam dupa seara ceea sa pun o tema cu asa ceva:Terapie in grup: adica, totsi sa zica toate impresiile formate despre ceilalti....cit la picnic atit si de pe forum...da mam mai gindit si nu mam hotarit pentru ca nu ne cunoastem chiar asa de bine.....
Da cu prietenii mei noi ne antrenam cu asa jocuri.... Cool tu ce zici de asa tema?
 
NaE said:
Citat:
Aerul de "a tot stiutor",sau increderea excesiva in sine.....
Acesta este criteriul care mi l-ai dat in seara aceea?
Nu, nici una nici alta la tine nu erau in cantitati excesive... :D
Ma gindeam dupa seara ceea sa pun o tema cu asa ceva:Terapie in grup: adica, totsi sa zica toate impresiile formate despre ceilalti....cit la picnic atit si de pe forum...da mam mai gindit si nu mam hotarit pentru ca nu ne cunoastem chiar asa de bine.....
Da cu prietenii mei noi ne antrenam cu asa jocuri.... Cool tu ce zici de asa tema?
Deschide-o....eu chiar acuma am asa de mult lucruri sa spun despre o persoana de pe forum.........
Uai....cred ca stii ca despre tine vorbesc?
Deschide-o te rog! Hai...mai repede!
 
Back
Top