Ce dispretuiesc EU la o persona...

Nu-mi plac oamenii ce lasa viata sa curga unde-o fi si ei sa pluteasca dupa ea....caroce daca fara simboluri: oamenii pasivi si lipsiti de ambitii, scopuri.
Cei ce nu pot lua "bou de coarne" (bou=viatsa) :lol: :lol:
 
NaE said:
Nu-mi plac oamenii ce lasa viata sa curga unde-o fi si ei sa pluteasca dupa ea....caroce daca fara simboluri: oamenii pasivi si lipsiti de ambitii, scopuri.
Cei ce nu pot lua "bou de coarne" (bou=viatsa) :lol: :lol:

cum dzic..unii....fara co_aie...(n-ar nimic cu nick-ul tau)
 
Pi, de ce ai scris mesajul acela exact dup ce l-am scris i eu. i pe MSN tot ho m-ai fcut!



Nu-mi plac oamenii care insist. Dac am spus odat "nu", pi atunci aa s fie!
 
Si ce daca am scris dupa tine...tre sa-mi cer voi...sau ce ?
Sau trebuie sa astept sa mai scrie cineva...esti paranoic omule...
Daca chiar traiesti in Londra sigur esti hot ca altceva o nulitatea ca tine acolo nu are ce face...
Si nu am insistat nimic , intelegi..pur si simplu cred ca esti coolgretings ... si cu asta basta.

Don Juan mi-o zis ca invata la University of International Culture de fapt asa Universitate nici nu exista...ceea ce demonstreaza ca esti un MINCINOS...

Cred ca numai prin minciuni poti cuceri o fata...Don Juanule...:hahaha:
 
Hai baieti...lasati cearta...ce v-a apucat ?


ps : atunci cand te lasi influentzat si uiti ca a existat o prietenie...hmmm...nu e de bine...cu sigurantza motivul nu e intemeiat !!! :wink:
 
da eu nu urasc mai mult altceva decat hipocrizia- definita ca un comportament diferit in 2 situatii diferite(doar ca sa te placa lumea).... trebuie sa fii direct si sa nu te "acomodezi" persoanelor dinprejur.
 
Ingula mi-a amintit de o fraza, pe care o urasc din timpurile gradinitei: "O! Si mie tot asta-mi place!"
 
Cel mai mult detest ipocrizia si minciuna. Sunt gata sa iert multe, sa trec cu vederea ascunderea unor adevaruri, insa nu si inselaciunea.
 
Back
Top