Ce dispretuiesc EU la o persona...

eu intzeleg daca atzi spune "ma plictiseshte normalitatea" sau "nu mi se scoala de la normal", da sa zici "dispretzuiesc normalitatea" cred ca este SNOBISM!
 
eu dispretuiesc negativismul : sunt unii din astia care critica orice altii incearca sa faca , dar nu propun nimic bun in schimb.. iata astia chiar ma enerveaza
 
comportamentul duplicitar,oamenii care tradeaza cu un sarut.Daca as avea un singur cartus intr-un pistol si as fi intr-o celula izolata de lumea alaturi de un tradator si cel mai mare dusman al meu,as folosi glontul pe tradator si apoi as vedea ce as face cu dusmanul.
 
Si daca dusmanul e un violator homosexual , cred ca iti revezi imediat atitudinea :cool:
 
Dispretuim ceea ce credem, ne imaginam ca nu e bine sa fie la noi,
dispretuim pentru ca judecam si nu acceptam...
MAi pe scurt nu dispretuiti, invatativa sa apreciati si sa acceptati, dar dacă nu vă reuşeşte, atunci tre să lucraţi asupra voastră... :)
 
am observat ca multi au scris in ultimele posturi cuvantul "minciuna" . ei bine.. si eu dispretuiesc minciuna; si ma gandesc.. daca toti dispretuim minciuna.. atunci cine mai minte?
 
hahahaha... toti mintim, inclusiv astia care urmal ca dispretuim minciuna... si suntem doar ipocriti spunand asta... deja ii asa un sablon ieftin. ceva de genul vreau sa fie sincer cu mine... si daca ii sincer te superi... sa fim seriosi si realisti :)
 
Adrenalina +1.
Toti spunem menciuni, depinde de caz, poate pentru a nu jigni pe cineva, poate la momentul dat tii foarte greu sa spui adevarul si la urma urmei pentru necesitati proprii.
Asa este lumea, nu te poti apara contra minciunii, mai putina incredere in oameni sau cu multa precautare.
 
Back
Top