Ce dispretuiesc EU la o persona...

1-Lipsa de curaj, de a spune adevarul, indiferent de consecinte... Bineinteles, ca modul in care o spui conteaza!
2-Ii dispretuiesc pe cei care nu muncesc si argumenteaza ca se multumesc cu ce au sau ca banii nu sunt importanti, in schimb pierd timpul inutil pe Net sau altfel;
3-Oamenii care se considera neputinciosi, batrani si nu lupta pentru a evolua atat cat viata le permite;
4- Oamenii care dau sfaturi, proiectand asupra altora propria lor imagine grotesca...
5- Nu suport prostul in viata de zi cu zi si refuz sa ascult ce zicea, de aceea sunt putin sociabil. A intretine discutii cu prostii, inseamna sa-ti faci nervi inutil si sa pierzi timp.
 
Gramatica ta inunda de intelepciune, ar trebui sa te detesti singur pe tine daca nu esti ipocrit :D
 
Musache;209333 said:
5- Nu suport prostul in viata de zi cu zi si refuz sa ascult ce zicea, de aceea sunt putin sociabil. A intretine discutii cu prostii, inseamna sa-ti faci nervi inutil si sa pierzi timp.

ce inseamna dupa tine "om prost" ?

si daca zici ca socializezi putin..de unde stii tu ca esti destept?:D
 
Detest cei ce se iubesc pe sine mai mult decit orce,detesc mincinosii si fatarnicii,nu-mi plac cei care se dau tari si mari dar nu costa doi bani,urasc criticii si cei ce se leaga de orcine si de fiecare cuvintel sau silaba,nu suport pe cei care duc o viata fara rost si traesc cu ziua de azi.
cred ca e deajus
 
Back
Top