Ce fac daca l-am prins cu alta?

Mirabela Iucu said:
Teoretic e asa cum spui tu :crazy:

... E mai puţin comic decât în celebra situaţie: "Je te tue, je me tue, et je demande le divorce!"
 
Niciodata nu am inteles femeia din punct de vedere a omului care insheala ... bun, baietzii ishi "curata flautul de rugina" e normal, adica e doar sex, pina la urma realizezi ca nu faptul ca a facut sex cu altul te ucide shi nutzi da voie sa traieshti dar faptul ca ea tzia tradat sentimentele. Shi in cele mai dese cazuri aceasta se intimpla atunci cind iti traieshti momentul in o relatie indelungata.
CARE E MOTIVUL FEMEII ??????
 
acel bogey said:
Niciodata nu am inteles femeia din punct de vedere a omului care insheala ... bun, baietzii ishi "curata flautul de rugina" e normal, adica e doar sex, pina la urma realizezi ca nu faptul ca a facut sex cu altul te ucide shi nutzi da voie sa traieshti dar faptul ca ea tzia tradat sentimentele. Shi in cele mai dese cazuri aceasta se intimpla atunci cind iti traieshti momentul in o relatie indelungata.
CARE E MOTIVUL FEMEII ??????

1.Lipsa de atentie din partea partenerului.
2.Lipsa de respect fata de partener.
3.Nepasarea
4.Dorinta de a incerca "ceva" nou.
5.Nesatisfacere cronica.

...revenim mai tirziu cu ceva idei mai inteligente ! :-)
 
Cinci presupuneri detashate
Dupa cite shtiu eu tu nu eshti femeie ... ca shi Freezy :)
Shi totul se rezuma doar la presupuneri ... ceea ce ai scris tu sunt doar scuze pt a face asta ... :roll:
 
acel bogey said:
Niciodata nu am inteles femeia din punct de vedere a omului care insheala CARE E MOTIVUL FEMEII ??????

Si niciodata nu vei intelege femeia pentruca tu esti barbat, si tu la unele lucruri te uiti intr-un fel dar femeia cu totul diferit
 
Melania said:
adevaru e ca daca mi sar intimpla mie asa ceva sal prind pe iubitu meu cu o bli.adina....cred ca mas intoarce si as pleca.....
nu mar interesa ce ar spune...el sau ea...nimik....nishi sa nui vad!!! :tu_mori:


si fara come back-uri....

perla !!!! melania,... perla adevarata!

putain,nici nu-mi pot inkipui sa-l prind pe iubitul meu cu altcineva! eu cred ca as proceda la fel...nici nu vreau sa-l vad dupa asta...stii asta e in cazul in care intr-adevar s-a culcat cu ea...

caci spre,exemplu,sunt multe cazuri...eu spre exemplu,la un seminar am fost la Vad... si ai nostri continuase cu razvlecenia..eu m-am ridicat in camera si m-am concentrat pe somn.... sorri, pt intimitati,dar e relevant aici... deci,iubesc sa dorm goala...asa ca m-am invelit in cersaf...si m-am bagat sub plapuma... ai nostri, s-au zavalit toti in camera la mine sa continue cu bautul... mai sarbatoreau ziua la unu....eu continuam sa dorm in cantecele lor despre buratino si altele...dupa ce au plecat in general m-am atkliucit...ca sa ma vkliucesc inapoi cand am simtit pe sani kakaie-ta mani..nu al lui Sarb... logic,da? si era boul ala ziua cui era si pe care nici macar in fata nu l-am vazut,putain de merde...si dupa tot shokul, kand mi-am dat seama ca anume in momentul ala putea sa intre in camera amorash... imi inkipuiam cum ii voi putea explica asa ceva....

adica va dati seama ca situatiile sunt diferite...

dar generalissimo...eu as prefera sa nu am ce discuta cu un lash care imi propovaduia dragostea lui eterna pt persoana mea si sa aiba hal sa se culce cu altcineva. SUX
 
acel bogey said:
Niciodata nu am inteles femeia din punct de vedere a omului care insheala ... bun, baietzii ishi "curata flautul de rugina" e normal, adica e doar sex, pina la urma realizezi ca nu faptul ca a facut sex cu altul te ucide shi nutzi da voie sa traieshti dar faptul ca ea tzia tradat sentimentele. Shi in cele mai dese cazuri aceasta se intimpla atunci cind iti traieshti momentul in o relatie indelungata.
CARE E MOTIVUL FEMEII ??????

ma bucur ca te intelegi pe tine cel cu flautul ruginit....:bravo:
asa aberatie in viata mea nu am auzit... si ma rog de ce trebuie sa fie vreo diferenta... mnotivele sunta celeasi ca si ale barbatului... si cand femeia inseala, barbatul inselat ar trebui sa se gandeasca foarte bine de ce... nu sa se gandeasca la flauturi ruginite...
 
Ca să răspund strict la ntrebarea din titlu: l lauzi. Ar trebui să fii mulţumită că prietenul/soţul tău are atta succes la femei.
 
saraneth, de fel nu ma sunt interesata sa-i bag lu amore un cutit in spate... pt ca in cazul dat eu il las,dar asta pt el ii mai rau ca moartea!
 
oby said:
saraneth, de fel nu ma sunt interesata sa-i bag lu amore un cutit in spate... pt ca in cazul dat eu il las,dar asta pt el ii mai rau ca moartea!

Mwahahahahahah :D))))))))))))))))))
 
ce ma zaibesti.... este asa de greu sa nu atragi atentie la postarile mele? vrei decenta din partea mea? atunci forget about me!
 
oby said:
saraneth, de fel nu ma sunt interesata sa-i bag lu amore un cutit in spate... pt ca in cazul dat eu il las,dar asta pt el ii mai rau ca moartea!
Asta nu va fi niciodata !
 
amorash, nu sari cu gura pe dinainte... eu sigur ca hope ca asa va fi..dar poate vei mai intalni o alta nebuna,mai nebuna decat mine :D
 
oby said:
amorash, nu sari cu gura pe dinainte... eu sigur ca hope ca asa va fi..dar poate vei mai intalni o alta nebuna,mai nebuna decat mine :D
Inseamna, ca nu ma cunosti bine :lol:
 
inseamna ca vreau sa fie asa cum ai zis.. "asta nu va fi niciodata !"

da eu nu inteleg tu ce vrei sa zici ca e ceva in ne-regula ca nu te stiu?
 
Un Capricorn in dragoste e ca un "fanatique" ; - niciodata nu va distruge stabilitatea pe care si-a creat-o si a rivnit-o ani intregi !
Unui Capricorn, ii poate distruge dispozitia cotidiana, ezitarile la bursa, o mica boala a copiilor sai, tristetea sotiei, tacerea sotiei, problemele sotiei, problemele in familie ! Nu stiu ce l-ar face pe un Capricorn sa se aventureze sa riste ceea ce a creat doar pe citeva clipe de pasiune cu o alta femeie !
 
Back
Top