Ce gen de muzica prefera mai mult populatia de pe forum?

coolgreetings

Moderator
Mai deschid o tema.....caci ultima cred nu prea reausita a fost....si cum am primit de la mai multe persoane observatie :) am hotarat sa deschid o noua tema si un nou pool......acuma cred ca totul va fi bine :)


Daca si acum nu va mai place ceva...atunci nu mai stiu :)
 
:zzz: S-o gasit iata, in sfarsit, si cel mai mare meloman sa ne faca pooluri.... Da tu stii macar ceva despre muzica, Cool? Ce-i cu bardaku ista de "genuri" la tine?
 
....mie, una, imi place muzica greaca populara...si de fapt imi plac toate motivele astia mai etnice....imi par cele mai aproape de suflet!

eu fac colectie de CD-uri cu muzica populara a diferitor tari.....prin urmare, ce am aceea si ascult....
 
Uite aici, Mel, gusturile noastre se apropie :D

(Doar muzica populara a popoarelor slave imi displace :( )
 
este o faza un pic cam tampita: nu poti alege mai multe genuri. mie, de exemplu, imi place rock-ul (art rock, progressive rock, psychedelia), dar shi jazz/ul, blues-ul, precum shi muzica electronica de calitate... dar nu am cum le alege pe toate:)
 
Way....daca stiam ca e vorba despre muzica religioasa nici nu interbam...e clar ce muzica faina poate fi.
Mersi de propunerea de a cauta portaluri ortodoxe...dar NU...mai bine ascult Gandul Matei :rocknrol: :rock_liv:
 
Back
Top