Ce gen de muzica prefera mai mult populatia de pe forum?

:lol: :lol: :lol:
Se vede cum ^i asculti .... ei Sambata prezinta noul album la Yellow Sumbarin :lol:
Cu mare parere de rau eu n-am sa pot sa vin... :cry:
Da sambata 05.07. ai fost la ei la concert ?
 
:wink: multzam de informatzie,..chiar nu shtiam,......because,....je sui tre ocupe!.... :wink: pai,..te-ash vedea shi pe tine cum e sa duci o casa intreaga in spate!?........ :)
 
.......ii ascullt oricind,..la servici, pe drum cind am cashtile shi "Mambo" al meu cu mine,..acasa la bucatarie cind gatesc ceva custos,....cind fac dragoste.....oricind............ :D

...mai zi-mi ce te intereseaza?........ :ciupos:
 
..expliucatzii:......"Mamobo" este un mini player ca cashti cu tot!........

p.s. salutari lui Marcel, sa-i spui ca nu-mi mai place de el,...amu deamu'...imi place de Grisha!...... :D
 
IONIX said:
way cool, da nu poti sa mai adaugi niste genuri :confuz: eu in winamp am vreo 50 minim :D
Pai aceasta este si problema.....mai mult de 10 genuri de muzica nu pot sa pun la un pool. De la inceput am vrut sa fac pool-ul cu peste 20 de genuri de cantece, insa nu mi s-a permis asa ceva ;)
 
Ba nu mai stiu si Hard si Gothic si Black si Death si Trash si Speed si Grind si Doom si Power dar tu, ce ?
Rap si R'n B mare KKT
 
hm, da ce cauta hip hopul, rapul, rnbul la categoria "muzica"? ce aestea is muzica? :lol:
 
shii atent ca o sara in cap al tine toti "baietashii de cartier" :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Chiar ca nu e muzica e un alt sinonim al cuv. kkt :hahaha:
 
zopiryon said:
shii atent ca o sara in cap al tine toti "baietashii de cartier"
stiu, is constient de risk :)) lasa-i sa sara, "ot menya ne ubudet", pentru ca nii poh :))
da hatea straniu, unii zic ca faza cu ascultatu hip-hopului ii vozrastnoe,tipa cu timpul treshe, da eu iaca nishi la varsta lor nu l-am suferit, si nishi amu :)
 
Mdaa... ca toti-s baieti de cartier si nu barbati sau mushnegi de cartier ...iti inchipui sa vezi un rap-er de 50 de ani...:hahaha::hahaha::hahaha:
Da de fapt muzica lor e tanara...prin mijlocu anilor 80 a aparut sau nu?
Prin tipul cela Metallica deja canta pe cele mai mari scene din lumea...
 
zopiryon said:
Mdaa... ca toti-s baieti de cartier si nu barbati sau mushnegi de cartier ...iti inchipui sa vezi un rap-er de 50 de ani...:hahaha::hahaha::hahaha:
Da de fapt muzica lor e tanara...prin mijlocu anilor 80 a aparut sau nu?
Prin tipul cela Metallica deja canta pe cele mai mari scene din lumea...
nda, cu rapperu de 50 de ani ii cam complicat de inchipuit :) doar de vreun negru :lol:
Iaca rockeri cu coada sura deam si pe un harley nu de inchipuit, da eu si ii vad foarte des pe aici :)
 
vabshe rap-ul e nigherskaya muzica de ce albii asculta asa ceva..ca eu iaka rockeri negri n-am prea vazut :hahaha:
te asigur ca n-ai sa vezi un negru raper de 50 de ani...
Aici, unde ? Ai vezi foarte des ?
 
Back
Top