Ce gen de muzica prefera mai mult populatia de pe forum?

Stimez Rockul(in special Gandul Matei si Omul cu Sobolani!)......DAR!!!!!!!
Muzica mea de suflet este Hip-Hopul(in deosebi Parazitii!!!)....
''Imi creshte adrenalina!/Cand sunt pe Bit in misiune/Hip-hopu'nseamna viata-viata'reala/NU FICTZIUNE!!!!!!!
Acest gen de muzica imi ridica Starea de Spirit+mai are si-un mesaj mult mai puternic decat cel de la rock

P.S-Shtiu ca pe multi ii voi deranja,dar oricum o voi spune!!!
Rockul este muzica sora cu ,,Shirka''adica persoanele care se injecteza cu droguri.....sunt in proportzie de 80% fani rock.
Exemplu:la concertul cu Gandul Matei si Mara de la Yelow sub-marine,impreuna cu un prieten de-al meu tot rocker(nu se injecteaza),am vazut in spatele,,Lodcii'' pe la ora 11 noaptea doi rockeri (cu plete,lanturi,tricouri cu Cranii''.....care se injectau in dosul cladiriii......Asta chiar ma sokat!!!!
Hu! s nimi!daca fumau iarba!!!......dar Injectactarea!!!!!asta deja nu se poate intelege!!!!!.....anume acest epizod mi-a creat o antipatie fata de tot ce inseamna rock!!(inafara de GM si Omul cu Sobolani!!)
Asa ca trageti concluziile.........fara suparari!@!!!
 
Am trecut demult de majorat(sincer!!)....iar parerea referitor la Rock mio mentin si-n continuare
.....Eu doar am spus''Shtiu ca pe multi ii voi deranja,dar oricum o voi spune''......normal ca si reactia e pe masura?
Am inteles si data aceasta aluzia ta cu "varsta".......hip-hopul dragul meu nu inseamna doar injuraturi pe care dintr-o curiozitate maxima le asculta minorii!!!....el mai are si-un mesaj!!!!!Daca poti sa citeshti printre randuri...atunci vei intelege!!!!
P.S.----Zopyrion dar tu cati ani?ca dai asa intrebari?.....tu nu cumva ai gene de jurnalist????@!!.....ca ceva imi ,,miroase''mie a presa!!
 
Asa crezi tu?...fie....asta-i puctul tau de vedere,asta nu inseamna ca releva Realitatea....totul este relativ!!!...chiar si parerea ta despre mine.
Vad ca-ti arde ,,Egocentrismul'' in piept :ciupos: ....dar nui nimic...cu timpul va trece!
8)
Dar mult-stimate Zopyrion!!!...Eu, chiar sa presupunem ca am o gandire infantila!,cand spun ceva ....dau si argumente!!!....dar ale tale unde sunt?
shtii este o piesa de "La Familia''-Vorbe,pai acolo este un vers Special dedicat pentru tine...zice cam asa,,Nu vorbi fara sa shtii/,nu hali mereu ce auzi de la altii/Nu te da ce nu poti sa fii!!!!/Sunt VORBE DE C@C@T!!!/LE-AUD IN FIECARE ZI!!!!!!
......Si oricum imi miroase mie Jurnalism.....de pe baza gandurilor tale...oare dece ?
 
Trebuia de pus un loll cu ORICE. :) ascult orice in afara de manele, dar deoarece e limited edition, am votat trance s.a.m.d. ;:)...
 
Am un CD ku melodii din mulitishi veki ruseshti... shi...din filmu... hmy... kavskaya plenitza parka..
iaka shi askult..
shi-mi plashi...
 
hey DEEPY, deja prea multe vrei :)
numai bine era daca puneau la voturi doar genurile rock?
cred ca era toata lumea multumita
 
papsa papsa, cat mai multa papsa! eu numa de asta ascult! that's why you should follow roots....
 
Ei, ar fi o prostie sa afirmi ca rockerii sa drogheaza, e doar muzica, daca eu-s rapper asta nu-nseamna ca merg prin casa cu cosiacu aprins...
De fapt nici nu as numi rap'ul (Hip-Hop'ul) muzica... e ceva intru totu special, diferit, un fel de poezie ?! :-? nu stiu...
 
atunci explica-mi si mie(care asculta mai mult hip-hop romanesc) ce e atat de calitativ in muzica Rock? si care e mesajul ei in general?si ce sentimente iti provoaca "zgomotul"sub denumire de rock?
Rockul Alternativ il lasam in pace......dar Hard rockul? si ingenere tot ce inseamna rock agresiv(ca altfel nui pot spune :ciupos: ) cum poti sa ascultzi asa ceva? ...ca eu innafara de Satanism si prostie nu vad nimic altceva.
Lamuritzi-ma si pe mine Metalishtilor(ca suntetzi multzi pe acest forum),ce intelegetzi voi prin rock,si din ce cauza va place muzica asta?

P.S-Hip-hopul si Tranceul e muzica cu mult mai mult sens ca Rockul
Parerea mea!!!.....parerea voastra nu ma intereseaza :ciupos:
 
de 2 ori ai purshyt... odata ca ai vazut satanism yn rock(satanismul e un cult, rockul e stil de muzica) shy vorbind de rock te adresezi metalishtilor sa-tzi explice....
nie personal din hip-hop(lamuritzi-mi diferentza dintre hip-hop shy rap, oleaca pribludesc da nu pan la urma) yni pashi PARAZITZII - aici se termina aprecierea... cuvintele lor ma dau jios...
da tipa shi gasytz voi yn rock? eu de exemplu ma yncarc cu energie... ytz vine sa sari yn sus ...
nu shtiu , lasa sa spuna altzii
 
Back
Top